Sürat Kargo Takip Numarası Sorgulama Nereden Yapılır?

Merhabalar bu yazımızda sizlere Sürat kargo takip no sorgulatma nasıl ve nereden yapılır onu göstereceğiz.

Sürat kargo şirketi Türkiye’de en çok tercih edilen kargo firmalarından birisidir. Daha önceden buradaki yazımızda sizlere sürat kargo çalışma saatleri hakkında bilgi vermiştik. Bu yazıda ise kargo takip no sorgulatma nereden yapılır onu anlatacağız.

Bildiğiniz gibi kargo ile ürün satın aldıktan sonra kargomuzun nerede olduğunu merak ederiz. Haliyle bize gelen kargo takip numarası ile bunu sorgulatırız. Gerek internet sitesinde gerekse mobil uygulama üzerinden sürat kargo takip numarasını hızlı şekilde sorgulatabilir ve kargonuzun nerede olduğunu detaylı şekilde görebilirsiniz. Şimdi sırayla sürat kargo takip no sorgulama nasıl yapılır onu anlatalım.

Sürat Kargo Takip No Sorgulama Nasıl Yapılır?

1-) Takip sorgulama yapmamız için öncelikle sürat kargonun resmi web sitesi olan “www.suratkargo.com.tr” sitesine giriyoruz. Ardından sitenin sol alt kısmına doğru gidiyoruz ve aşağıda gördüğünüz gibi “Kargo Takip” butonu çıkacak ona tıklıyoruz.

2-) Akabinde açılan sayfanın sol tarafından takip-fatura numarasına göre diye bir alan çıkacak. Oradan “Takip Numarasına Göre” kısmını seçiyoruz.

3-) Buraya da size gelen SMS’de yazan takip numarasını giriyoruz. Yani kargonun gönderi takip kodunu bu alana yazıyoruz. Ardından aşağıdaki “Sorgula” butonuna basıyoruz.

4-) Böylelikle kargonuzun nerede olduğunu detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Dediğimiz gibi gönderi takip numarası genelde kargo şirketi tarafından cep telefonlarınıza SMS olarak iletilmektedir. Sizler de bu numarayla resmi siteden sorgulatma yapabilirsini.z

5-) Ek olarak dileyenler mobil uygulama ile cep telefonlarından da kargo takip sorgulatması yapabilir. Yani sürat kargonun resmi uygulamasını indirerek de cep telefonlarınızdan sorgulama yapabilirsiniz.

Son olarak kargonuz hakkında detaylı bilgilere “0850 202 02 02” numarasından da sorarak ulaşabilirsiniz. Bu numara sürat kargonun müşteri hizmetleri numarasıdır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir