Tesisatın Profesyonel Çözüm Adresi

Tesisatın profesyonel çözüm adresi Çözüm Tesisat cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve makinalı kimyasallı petek temizliği servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul genelinde profesyonel cihazlar kullanarak tesisat problemlerini gidermekteyiz.

Birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulamadığı sorunların başında su kaçağı problemi geliyor daireden alt kata su sızması varsa bizi arayın noktasal kameralı cihazlarımızla arızanın yerini bulalım.

Çözüm sıhhi tesisat firmamızda klozet rezervuarı çalıştırıldığında neredeyse taşma yapan klozet rezervuarı gibi durumlarda bizi aramanızı önermektedir. Kanal yapısı atık ve farklı nesneler ile dolmuş ise oradaki çözüm tıkanıklık açma cihazıdır. Klozet kanalındaki tıkanmaları atık delme aparatları ile temizlenmesi de diyebiliriz. Klozete yerleştirir ve plastik kanala geçmesi sağlanmakla birlikte kameralar ile tek tek gözlenir. Ekip arkadaşlarımız cihazı çalıştırır ve boru içinde yavaşta olsa belli hızda ilerler ve atıklar parçalanarak lağım kanallara geçişi sağlanır. Çözüm Tesisat kaloriferdeki kireç, hışır, tortu temizlenmesini sağlamaktadır. Basınçlı su makineleri ile petek temizliği işleminde kimyasal kullanmaya önem veriyoruz. Suyun çarpma ve ayrıştırma etkisi ile bu kimyasalın çözünme becerisi bir araya gelmekte ve yoğun su aktarımları ve geri çekme işlemi yaparak cihazdaki filtre kısmında tüm kir tabakaların birikmesini sağlamaktayız. 6-8 peteğin temizlenme süresi bir, iki saat kadar almakla birlikte sıcak sular petek içinde durmadan sıradaki geçecek ve sıcaklığı artacaktır. Kombideki yüksek sıcaklıkları azaltma sonucunun da görülebileceği çalışma ile özellikle kombi gaz harcama, tüketim masrafında tasarruf elde etmeniz mümkündür.

Çözüm Tesisat profesyonel aygıtlar ile temiz su borularında su kaçağı tespiti yapabilir. Delinen temiz su borusunu cihaz kullanımı ile bulunması için yüzey alanlarında tarama yaparız. Ses dalgaları sürekli sızan kısımda dolaşır. Netleme için belirtilerin duyulma şiddetini artırırız. Cihaz göstergelerini de bir taraftan kontrol ederek en doğru alanları tercih ederek matkap ile en sorunlu boruların üzerini kırıp onarabilir ve düzeltmeler yapabiliriz.

İletişim :

Avrp : 0212 544 36 75 Anadolu : 0216 612 55 90

Mail : [email protected]

Web : http://cozumtesisat.com.tr/

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir