Tüm Zamanların En İyi Rapçileri Oylamasına Katılın!

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere bir oylamadan bahsedeceğim.Dünya genelinde yapılan tüm zamanların en iyi rapçileri oylamasına katılmak için doğru yerdesiniz.

Oylamada 200 den fazla rapçi bulunuyor.Ülkemizden Sagopa Kajmer,Norm Ender,Ceza gibi ünlü isimlerin adları da oylamada mevcuttur.Peki oylamaya nasıl katılabiliriz.Hemen onun cevabını verelim.

Oylamaya katılmak için gireceğiniz site burasıdır=www.thetoptens.com/rappers

Buradaki siteye girdikten sonra bir sürü isim çıkacak.Kime oy vermek istiyorsanız o rapçinin bulunduğu kısımda sağ üst tarafta “Vote” butonu var.Oraya basarsanız o kişiye oy vermiş olursunuz.

Ben oyumu Sagopa Kajmer‘e verdim.Şuanda dünyada 7. sırada yer almaktadır.Şimdi diğer Türk rapçilerin sıralamasına bakalım;

Sagopa Kajmer ==> 7. sırada

Ceza ==> 148. sırada

Norm Ender ==> 15. sırada

Allame ==> 158. sırada

Sansar Salvo ==> 158. sırada

Gördüğünüz gibi bildiğim Türk rapçilerin sıralaması bu şekilde.Sizler de istediğiniz rapçiye oy verebilirsiniz.

Türk rapçilerimizin sıralamasını arttırmak için bu konuyu sosyal medyada paylaşabilirsiniz.Bu sayede rapçilerimizin sıralamasını arttırabiliriz.

YORUMLAR

  1. Bu olay, daha eski değil mi ?

    1. Merhabalar hocam evet aslında bu site yıllardır ve epey eski diyebilirim fakat halen aktif ve oy verilebiliyor. Yazıyı ilk paylaştığım yıllarda Sagopa Kajmer dünyada 7. sıradaydı ama şuan listeye baktım 1296. sıraya gerilemiş bende anlamadım. Ceza da 1291. sırada. Sanırım liste karışmış olmalı. Yoksa bu kadar büyük rapçiler dünya çapında en kötü ilk 250 listesine girmeliler diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir