Turkcell Bip Sürpriz Nokta Kampanyası Detayları

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Turkcell Bip uygulaması ile sürpriz nokta kampanyası nasıl yapılır ve nasıl kullanılır onun detaylarını anlatacağız.

Turkcell her zaman olduğu gibi geçtiğimiz günlerde de yeni bir kampanya tanıttı. Tanıtım videosuna buradan bakabilirsiniz. Bu kampanyayı kullanmanız için Bip uygulamasının telefonunuza yüklü olması gerekmektedir. Kısaca bu kampanya ile Bip uygulamasına sahip olan kişiler yakınlarındaki sürpriz nokta yerine giderek(bu noktayı turkcell belirliyor) ücretsiz birbirinden güzel hediyeler kazanıyor. Kısaca bu şekilde anlatabiliriz şimdi uzun detaylı bir biçimde anlatalım;

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar kampanyaya ücretsiz katılmak için dediğimiz gibi öncelikle Bip uygulamasını indiriyoruz. Ardından uygulama içerisindeki Keşfet bölümüne giriyoruz. Buradan da Turkcell bizler için Sürpriz Nokta belirleyecektir. Bu noktaya gitmemiz gerekiyor. Bu noktayı görebilmemiz ve gitmemiz için GPS‘imizin açık olması gerekmektedir.

Ardından o noktaya ulaştığımızda Oyna işareti karşımıza çıkacak. Ona basıyoruz ve böylelikle birbirinden güzel dakika, internet, sms vb. hediyeler hattımıza yüklenmiş oluyor.

Bu sürpriz nokta kampanyasını günde 5 kere oynayabiliyoruz ve ayda da en fazla 30 kez oynayabiliyoruz. Peki bu kampanya bizlere ne gibi hediyeler kazandırabilir şimdi onları paylaşalım.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyasının Kazandırdığı Hediyeler

Aylık 10GB, 5GB ve 1GB bedava internet paketi

Haftalık 5GB, 2GB ve 1GB bedava internet paketi

Günlük 2GB ve 1GB bedava internet paketi

Aylık Bip’ten her yöne 1000 dk veya 500 dk konuşma

Aylık Turkcell içi 10 bin dakika konuşma

Aylık 1000 dk ve 500 dk bedava konuşma paketi

Ve daha birçok hediye vermektedir.Diğer hediyelere ve kampanya hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Turkcell’in resmi web sitesi olan buradaki siteye girebilirsiniz.

NOT = Kampanya 19 mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu yüzden hediyeleri kapmak için acele etmekte fayda vardır.

Turkcell sürpriz nokta kampanyası hakkında önemli bilgileri paylaştık. Umarız faydalı olur. Herkese bol dakikalar, sms’ler ve internetler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir