Turkcell Tüm Ücretsiz Kampanyaları Nereden Öğreniriz?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Turkcell’in tüm ücretsiz kampanyalarına nereden ulaşabiliriz onu paylaşacağız.Aşağıdan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok kullanılan telefon operatörü Turkcell’in birbirinden güzel bedava kampanyaları mevcuttur.Peki bu ücretsiz kampanyalara tek bir sayfa üzerinden nasıl ulaşabiliriz bu yazımızda onu anlatacağız.

Öncelikle arkadaşlar Turkcell’in kendi web sitesinde tüm ücretsiz kampanyalar yer almaktadır.Biraz bulması karışıktır.Bu yüzden sizler için araştırdık ve ücretsiz kampanyaları nasıl görebiliriz onu anlatacağız.

1-)Eğer ücretsiz faturalı hat kampanyalarına bakmak istiyorsanız buradaki sayfaya girin.

2-)Eğer ücretsiz hazır kart hattı kampanyalarına bakmak istiyorsanız da buradaki sayfaya girin.

Öncelikle bu 2 seçenekten birine giriyoruz.Yani eğer hattınız faturalı ise 1 numaradaki linke girin.Eğer hazır kart ise 2 numaralı linke giriniz.

Siteye girdikten sonra sol tarafta bir bölüm çıkacak.Buradan hangi alanda ücretsiz kampanya arıyorsanız ona tıklayın.Mesela bedava sms istiyorsanız “Mesajlaşma” bölümüne tıklayın.Ya da ücretsiz dakika kampanyası istiyorsanız “Konuşma” bölümüne tıklayın.

Biz örnek olsun diye “Cepten İnternet” bölümüne girdik.Siz istediğiniz bölüme girin.Ardından aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi fiyat aralığı kısmını “Ücretsiz” yapın ve aşağıdaki sarı renkli “Filtrele” butonuna basın.

İşte her şey bu kadar.Sonrasında yeni bir sayfa açılacak ve tüm bedava internet kampanyalarını bizlere sunacak.

Açılan sayfada çoğu kampanyanın altında resimde gördüğünüz gibi “Ücretsiz” yazar.Ardından onun sağında bulunan “İncele” butonuna basarsanız kampanyanı nasıl aktif edebileceğinizi öğrenirsiniz.

Ek olarak ücretsiz yazmayanlar da hediye kampanyalardır.Onlarda neden ücretsiz yazmıyor tam bilmiyorum lakin korkmayın ücretsizleri filtrelediğimiz için bu sayfadaki her kampanya ücretsizdir.Tabii ki bazı şartları var.Mesela 5 arkadaşını üye yap 1 gb internet kazan ya da şu uygulamayı indir bu kadar dakika kazan şeklinde.Tabii ki bunlar sadece örnek diğer tüm detaylı bilgilere kampanyanın altındaki “İncele” butonuna basarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell’in tüm ücretsiz kampanyalarına bu şekilde ulaşabilirsiniz.Bu şekilde sürekli sayfayı takip ederek yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.Destekleriniz için yorum atmayı unutmayınız.Teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir