Turkcell ve Vodafone Bedava İnternet Kampanyasına Katılın!

Turkcell Bedava İnternet

 

Turkcell’in sunduğu bir hizmet olan bedava internet kampanyası, son dönemlerde milyonlarca kişi tarafından denendi! 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediyeli paket türü, her ay sizlerin hattına otomatik olarak tanımlanacak ve kullanma alanı verilecektir. Geçmişten günümüze kadar milyonlarca aboneye ulaşmış olan Turkcell bedava internet kampanyası ile de kullanıcılarını mutlu etmesini biliyor!

 

Siz de bu aşamada Turkcell bedava internet kampanyasına dahil olarak eşsiz internet kullanım alanı yaratabilir, her kapsamda paketleri deneyimleyebilme olanakları bulabilirsiniz. Her geçen gün kitleler tarafından daha makul bir şekilde tercih edilen bu kampanya ile beraber günümüz kullanıcıları da paketleri tükendiği zaman, hediye olan bu ürüne ulaşabiliyorlar. Sitemizde ise pakete nasıl ulaşabileceğiniz hakkında anlatımlar söz konusudur.

Kaynak; Türkcell Bedava İnternet

Vodafone bedava internet

 

Vodafone bedava internet kampanyalarından haberiniz var mı? Yaklaşık 25-30 milyon arasında bir operatör hattı şirketi olan Vodafone, kendi alanında da kullanıcılarına bedava kullanabileceği bu uygulama türlerinden haber vermeyi ihmal etmemektedir. Her geçen gün daha çok kitle tarafından tercih edilen ve bu sayede ise uygulamayı çok daha can alıcı noktaya taşıyan Vodafone, kendi kapsamında da 3 ay boyunca sürecek olan 1 GB hediyeli internet paketini sunmaktan geri kalmamaktadır.

 

Sizlere düşen şey ise hemen siteye giriş yapmak ve Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanmaktır. 1 GB internet paketini sizlere sunabilmek için birçok farklı yol sunan web sitemiz, bu kampanya şartları ile birlikte sizlerin de ücret ödemeden dahil olabileceği ortamlar yaratıyor.

Kaynak; Vodafone Bedava İnternet

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir