Twitter Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Şikayet Hattı

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Twitter Türkiye müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi facebook ve instagramdan sonra en çok kullanılan sosyal medya sitesi twitter’dır.Bazı kişilerce twitter facebook ve instagramı da geçtiğini söylüyor fakat bizim araştırmalarımıza göre 3. sırada yer almaktadır.

Hal böyle olunca twitter gibi büyük sosyal medya sitelerinde sorun yaşamamız kaçınılmaz oluyor.İllaki ya kullanıcı adı,şifremizi unutuyoruz.Ya da twitter dm üzerinden başka kişilerce spam mesajlarına veya tehdit mesajlarına uğruyoruz.Bu ve bunun gibi problemlerle karşılaşabiliyoruz.İşte bu durumda twitter’ın Türkiye müşteri hizmetleri iletişim numarasını aramakta fayda var.Müşteri hizmetlerini aradığınızda canlı olarak sorunlarınıza çözüm bulacaklardır ve sizler en iyi şekilde yönlendireceklerdir.

Peki Twitter’ın müşteri hizmetleri numarası kaçtır şimdi onu öğrenelim;

Twitter’ın resmi olarak müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Fakat “11820” numarasını arayarak twitter destek hattına ulaşabilirsiniz. Lakin 11820’yi aramak ücretlidir.Yani dakikası başına sizlerden ücret keseceklerdir.Ama twitter’la alakalı tüm sorularınızı bu numaradaki destek hattına sorabilirsiniz.Faydalı olacaklarına eminiz.Detaylı bilgiye buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Twitter’ın resmi sitesi üzerinden şikayet raporu gönderme;

Ek olarak bunun yanında twitter’ın resmi sitesi üzerinden şikayette bulunduğunuz birileri varsa veya site ile alakalı istekleriniz,şikayetleriniz vs. varsa buradaki “Twitter Şikayet Raporu Gönderme” kısmından şikayetlerinizi twitter’a iletebilirsiniz.

Twitter’da emniyet genel müdürlüğünün(Türk polis teşkilatı) resmi hesabına şikayetlerinizi yazabilirsiniz; 

Bitti mi bitmedi elbette.Son olarak aynı şekilde twitterla ilgili şikayetlerinizi Emniyet müdürlüğünün resmi twitter hesabına da dm olarak iletebilirsiniz.Ya da retweet yaparak da aynı şekilde şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.Emniyet genel müdürlüğünün resmi twitter hesabına da buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir