Ücretsiz En İyi Ders Notlarının Bulunduğu Site

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere üniversite ders notlarının paylaşıldığı en iyi sitelerden birini tanıtacağım.Neden en iyi site diyorum çünkü hem tasarımıyla hemde alternatif kaynaklarıyla bir sürü içerik barındırıyor.

Bu sitede arayıpta bulamadığınız ders notları yoktur diyebilirim.Sitenin üst menüsünde tüm bölümlere ait ders notları mevcuttur.Mesela diyelim ki elektrik mühendisliği okuyorsunuz.Sitenin üst menüsünden elektrik mühendisliği ders notları sayfasına girerek onlarca ders notlarına ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sitenin henüz yeni açıldığına bakmayın.Her gün editörler tarafından içerik ekleniyor ve sürekli güncel ders notları paylaşılıyor diyebilirim.

Şimdi gelelim ders notlarını nasıl indirebileceksiniz onun cevabına.Öncelikle siteye giriş yapıyoruz.

Site adresi burası=www.notcanavari.com

Sonrasında istediğiniz ders notuna giriyorsunuz.Ben mesela lineer cebir ders notlarına girdim.Sonrasında açılan sayfanın aşağıdaki kısmında ders notları linki olacak.Bunlar genelde pdf halinde oluyor.

ders notları pdf 1

Resimde de gördüğünüz gibi 3 tane farklı alternatif kaynak mevcut.Bunlardan birine tıklayarak pdf versiyonunda ders notlarına ulaşabiliyorsunuz.

Herkese iyi çalışmalar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir