Seo

Ücretsiz En İyi İmleme Siteleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere sitelerinizin SEO’su için en iyi imleme sitelerinden bahsedeceğim.Vereceğim bu sitelerin en önemli özellikleri hem alexa değerleri yüksek olması hem de ücretsiz ve çabuk index alıyor olmasıdır.

Şimdi imleme sitelerini tanıtayım ve nasıl kullanacağız onu göstereyim;

1=reddit.com;

Alexa Dünya Değeri=31

Alexa Ülke Değeri=10

Siteye üye olduktan sonra sağ üst kısımda bulunan “Yeni bağlantı gönder” kısmına tıklıyoruz ve oradan boş yerleri doldurup “gönder” butonuna basıyoruz.Böylece sitenizin linki reddit.com da bulunmuş oluyor.Dikkat edin çok aşırı yükleme yapmayın ban yiyebilirsiniz.

redd 1

 

2=delicious.com;

Alexa Dünya Değeri=2553

Alexa Ülke Değeri=7290

Bu sitede ise aynı şekilde üye olduktan sonra sol kısımda bulunan “Add Link” kısmına tıklıyoruz ve boş kısımları doldurup linkimizi siteye eklemiş oluyoruz.

deli 1

3=folkd.com;

Alexa Dünya Değeri=3403

Alexa Ülke Değeri=317

Üye olduktan sonra sitenin anasayfa kısmında orta yerlerde “Add a new Link” butonu mevcut.Ona tıklayarak imleme işini yapıyoruz.

fol 1

 

 

Şimdilik en iyi imleme siteleri bunlar diyebilirim.Bu işlemleri siteniz için yapabilirsiniz ve ücretsiz bir şekilde backlink alabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. çek teşekkür ederiz bizim gibi yeni başlayanlar için gerçekten çok önemli makaleler devamını bekliyoruz takipteyiz

    1. Bende teşekkür ederim hocam.

  2. Hocam bu teknik eskilerde kalmadı mi yoksa hala geçerli mi?

    1. Yok hocam hala kullanılıyor yani böyle imlemenin bir zararı bulunmuyor tabii ki her şeyin fazlası zarar ama uygun miktarda yapılabilir.

  3. Hayırlı olsun güzel kardeşim emeğine sağlık

  4. […] önceden sitemizde ücretsiz en iyi 3 imleme sitesini paylaşmıştık.Şimdi sizlere en iyi tüm sosyal imleme sitelerinin listesini yani isimlerini […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir