Ücretsiz Forum Sitesi Açılabilen Yerler

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere ücretsiz bedava şekilde forum sitesi kurulabilen web siteleri hangileridir onları anlatacağız.

Eskilerden forum siteleri oldukça yaygındı ve hemen hemen herkesin forum sitelerinde takılmışlığı vardı.Fakat günümüzde artık eskisi gibi değil.Forum siteleri yine var ama eskisi gibi giriş yapıp yorum atan konu açanların sayıları oldukça azaldı.Yine de ülkemizde kaliteli forum siteleri mevcuttur.Peki bu forum sitelerinin yanında tecrübe olması için siz de hiç forum sitesi açmayı düşündünüz mü?

Eğer cevabınız evet ise bu yazımızda sizler için ücretsiz forum sitesi kurabileceğiniz web sitelerini tanıtacağız.Aşağıda paylaşacağımız sitelere girerek kendinize özel bir forum sitesi açabilirsiniz.Şimdi lafı uzatmadan sitelerin isimlerine geçelim.

1-) www.proboards.com

Dünya genelinde en iyi ücretsiz forum kurma sitelerinden birisi proboards.com sitesidir.Ücretsiz forum kurmak için siteye girince anasayfada bulunan kısmı doldurun ve direkt olarak kendinize özel bir forum sitesi açın.Forum sitesinin uzantısı forumadiniz.freeforums.netforumadiniz.proboards.com veya forumadiniz.boards.net olabilir.Aşağıda resimde gördüğünüz gibi üçünden birini seçebilirsiniz.

2-) www.forumotion.com

Türk uzantısı www.yetkinforum.com olan forumotion sitesinden de ücretsiz forum sitesi kurabilirsiniz.Forum uzantısı “siteadi.yetkinforum.com” şeklinde olacaktır.

3-) www.forums-free.com

Forums-free.com üzerinden de bedava forum sitesi açabilirsiniz.Buranın da tr dil desteği bulunmaktadır.Buradaki uzantı ise “siteadi.forums-free.com” şeklinde olacaktır.

4-) www.zetaboards.com

Aynı şekilde bu siteden de ücretsiz forum sitesi kurabilirsiniz.

5-) www.ucoz.ru

Bu siteden de ücretsiz forum sitesi kurulabiliyor.Site rusça’dır.Fakat sağ üstten dil seçeneğini ingilizce yapıp kurulum işlemini yapabilirsiniz.

6-) 10tl.net

Son olarak en iyi Türkçe bedava forum kurma sitesi de 10tl.net sitesidir.Siteden kurulum yaparak mybb alt yapılı ücretsiz forum sitesine sahip olabilirsiniz.Kurulacak forum sitesinin uzantısı “forumadi.10tl.net” şeklinde olacaktır.

Şimdilik bu kadar.Dünya genelinde en iyi ücretsiz forum açma sitelerinin isimleri bu şekildedir.Bu sitelere girerek kendinize özel forum siteleri oluşturabilirsiniz.Dediğimiz gibi tamamen ücretsizdir.Yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir