Ücretsiz GTA V Nasıl Alınır? Son Tarih (21 Mayıs) Kaçırmadan Alın!

Merhabalar bu yazımızda sizlere ücretsiz GTA 5 oyunu nereden alınır detaylarını paylaşacağız.

Arkadaşlar Epic Games geçtiğimiz günlerde ücretsiz GTA 5 dağıtılacağını duyurmuştu. Evet yanlış duymadınız. GTA 5 bildiğiniz ücretsiz olacak. Fakat kısa bir süre için. Bu süre ise 21 mayıs. Yani oyunu 21 Mayıs 2020 tarihine kadar epicgames.com sitesi üzerinden ücretsiz satın alabilirsiniz. Peki epic games sitesi üzerinden GTA 5’i nasıl ücretsiz temin edebiliriz şimdi kısaca maddeler halinde onu anlatalım.

Ücretsiz GTA 5 Nasıl Alınır?

1-) Öncelikle arkadaşlar “www.epicgames.comsitesine girip ücretsiz üye oluyoruz. Üye olmadan maalesef GTA 5’i alamayız. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst taraftaki “Giriş Yap” butonuna basıyoruz.

2-) Ardından aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. Eğer üye değilseniz burada en alttaki “Kayıt Ol” linkine basıyoruz.

3-) Sonrasında bilgilerimizi doğru şekilde girerek siteye ücretsiz üye oluyoruz. Bilgileri girdikten sonra “Devam Et” butonuna basınız. Ardından mail adresine onaylama maili gelecek. Ona girip hesabınızı onaylayınız. Hesap onaylandıktan sonra tekrardan epicgames.com’a giriyoruz. Bu sefer de giriş yap butonuna basıyoruz ve bilgilerimizi girerek siteye giriş yapıyoruz.

4-) Siteye giriş yaptıktan sonra artık GTA 5’i ücretsiz olarak kütüphanemize yani oyunların bulunduğu yere ekleyebiliriz. Bunun için “www.epicgames.com/store/tr/product/grand-theft-auto-v/home” buradaki sayfayı açıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra direkt olarak bu linki tarayıcınıza yapıştırıp açabilirsiniz. Direkt olarak GTA 5’in sayfasını açmış olursunuz. Bu sayfaya girdikten sonra sağ alttaki aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Yükle” butonu mevcut olacak yeşil renkli. Ona tıklıyoruz ve böylece GTA 5’i ücretsiz olarak satın almış oluyoruz.

5-) GTA 5 artık kütüphanenize eklenmiş olur. Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi normalde oyunun fiyatı 169 TL’dir. Fakat 21 Mayıs 2020 tarihi saat 18:00’a kadar oyun ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Sizin yapmanız gereken buraya girip siteye üye olup oyunu yükle butonuna basarak kütüphaneye eklemektir. Ardından isterseniz 2-3 ay sonra epic games uygulamasını bilgisayarınıza indirerek gta 5’i de ücretsiz PC’nize yükleyebilirsiniz. Yani burada illa yükle yazıyor diye hemen yüklemek zorunda değilsiniz. Önemli olan ücretsiz olarak kütüphaneye eklemektir. Bu site de aynı Steam gibidir diyebiliriz.

NOT = Tekrardan belirtelim GTA 5 oyunu 21 Mayıs 2020 perşembe günü saat 18:00 tarihine kadar ücretsiz olacaktır. Sonrasında tekrardan 100 küsür ₺ fiyattan satışa sunulacaktır. Ücretsiz olarak almak isterseniz acele etmenizde fayda var.

Bu şekilde ücretsiz GTA 5 oyunu alabilirsiniz. Dediğimiz gibi son tarih 21 Mayıs 2020’dir. Ona göre hızlı davranın, siteye üye olun ve ücretsiz oyunu kütüphanenize yükleyin. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir