Ücretsiz İngilizce Makale Özgünleştirici Site!

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere ücretsiz ingilizce makale özgünleştiren bir web siteden bahsedeceğim.Umarım faydalı olur.

Webmaster arkadaşların işine oldukça yarayacak olan bu websitesi ingilizce makalelerinizi özgünleştirmeye yarıyor.Mesela diyelim ki ingilizce bir haber sitesi açacaksınız ve içerik bulmakta zorluk çekiyorsunuz yada ingilizceniz çok az seviyede olduğu için içerik ekleyemiyorsunuz.İşte bu durumda karşımıza bu site çıkıyor.İngilizce haber sitelerinden aldığınız içeriği bu sitede minimum %70 özgünlük garantisi ile özgünleştirebiliyorsunuz ve sitenize ekliyorsunuz.

Örnek olarak Cnn haber sitesindeki bir içeriği kendi sitenize ekleyeceksiniz.Haberi alıp bu siteye girip tek bir butonla özgünleştirme yapıyorsunuz ve sitenize ekliyorsunuz.

Şimdi gelelim bu bahsettiğim site neresi onu öğrenmeye.

Site adresi burasıdır arkadaşlar=free-article-spinner.com

Siteye girdikten sonra sol tarafta bulunan “İnput Text” bölümüne ingilizce makalenizi yapıştırıyorsunuz.Sonrasında güvenlik sorusunu cevaplıyorsunuz ve “Spin Text” butonuna basıyorsunuz.

Ücretsiz İngilizce Makale Özgünleştirici Site 1 Ücretsiz İngilizce Makale Özgünleştirici Site 2

Sonrasında ise sağ tarafta bulunan “Output Text” bölümünde özgün ingilizce makalemiz karşımıza çıkıyor.Onu da kopyalayıp istediğimiz yerlerde kullanabiliyoruz.

Örnek olarak ben ingilizce haber sitesi olan cnn.com’a girdim ve herhangi bir haber makalesi kopyaladım.Öncelikle gördüğünüz gibi yazı özgün değil yani daha önce kullanılmış gösteriyor.% 0 özgün sonucu verdi.

makale özgünleştirici 1

 

Şimdi makale özgünleştirme işlemi yapıyorum.

makale özgünleştirici 2

 

Şimdi ise çıkan makalemize bakacağız yüzde kaç özgün olduğunu gelin birlikte görelim.

makale özgünleştirici 3

Evet işte karşınızda sonuç %100 özgün çıktı.Bu site sayesinde ingilizce makalemizi %100 özgün yaptık.Sizler de bu şekilde yaparak bir çok ingilizce özgün web sitesi için içerik üretebilirsiniz.Herkese kolay gelsin dilerim bol kazançlar…

Önemli Not=Son olarak arkadaşlar yazmayı unutmuşum makaleleri özgünleştirmek için siteye girerken Adblock’u kapatmanız gerekiyor.Aksi taktirde site açılmaz hata verir.Bu yüzden hem emeğe saygı olması için hem de makale özgünleştirmek için Adblock eklentisini kapatmanız gerekmektedir.

YORUMLAR

 1. merhaba mustafa bey bu makale spinleme sitesi ne kadar sağlıklı özgünleştirme yaptıktan sonra makalede anlatım bozukluğu ortaya çıkarmı yeterli ingilizcemiz olmadığından anlıyamadım kolay gelsin.

  1. Merhabalar hocam bence fazla anlatım bozukluğu çıkmaz.Büyük ihtimalle eş anlamlı kelimelerin yerlerini değiştiriyorlar.Mesela türkçede “siyah” kelimesi yerine “kara” yazılabilir.Bu tarz ingilizcede de aynı mantığı kullanıyorlardır diye düşünüyorum.İllaki az da olsa anlatım bozuklukları olur fakat cümlenin anlamında tamamen bozulma olmaz diye düşünüyorum.

   1. Teşekkür ederim kolay gelsin elinize sağlık.

 2. Makale spinleme aracı için çok teşekkürler.

 3. Şimdi Google’dan bir eş anlamlı kelimeler veritabanı bulup Türkçe için spinleme yapılamaz mı?

  1. Yapılabilir hocam zaten Türkçe için öyle programlar da var bazı forum sitelerinde ücretsiz olarak paylaşıyorlardı.Aratıp bulabilirsiniz.

 4. güzel içerik elinize sağlık

 5. bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir