Seo

En İyi Ücretsiz PDF to Word Converter 2021

Yeni on yılın başlangıcı, hem word hem de pdf dosyalarının kullanımını etkilemiyor. Çoğumuz belgelerimizi bu biçimlerden herhangi birinde kaydetme eğilimindeyiz. Başkasının içeriğini değiştirmesini istemeyenler, bu dosyaları düzenlemek oldukça zor olduğundan pdf’i tercih ederler. Ancak pdf’nin bu özelliği, özellikle siz veya başka bir kişi belgedeki bir hatayı düzeltmek istiyorsanız, tökezleyen bir bloğa dönüşebilir.

Teknoloji alanında sürekli gelişiyoruz ve günümüzde internetteki ilerlemeler sayesinde yüzlerce çevrimiçi araç bulabiliyoruz. Bu araçlar, internet kullanıcılarının ilgili işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Pdf to Word çevirici, pdf’den kelimeye çevrimiçi olarak işlem yapmanızı sağlayan araçlardan biridir.

SearchEngineReports tarafından Word Dönüştürücü En İyi Pdf

PDF’yi çevrimiçi olarak kelimeye dönüştürmek için arıyorsanız, kesinlikle pdf için Docx’e birçok dönüştürücü göreceksiniz. Bir pdf’den kelimeye çevrimiçi çevirici, pdf dosyanızı değiştirme engelini ortadan kaldırsa da, tüm araçların aynı şekilde çalışmadığını unutmamalısınız. Bu yazıda, Search Engine Reports ‘da bulunan ve ikinci bir düşünmeden kullanabileceğiniz en iyi pdf’den kelimeye çevrimiçi dönüştürücü 2021 hakkında size bilgi vereceğiz. Ancak ondan önce, pdf’nizi çevrimiçi kelimeye dönüştürmeniz gerekebilecek ana nedenleri tartışacağız. Onlara bir göz atalım:

  1. Bir pdf belgeniz varsa ancak içine ek bilgi eklemek veya önemsiz olanı silmek istiyorsanız, onu bir word belgesine dönüştürmeniz gerekecektir.
  2. Microsoft word yerleşik yazım ve dilbilgisi denetleyicisine sahiptir, bu nedenle pdf’in kelimeye dönüştürülmesi, kullanıcıların bunları kullanmaktan zevk almasını sağlar. Belgedeki herhangi bir yazım veya dilbilgisi hatası, belgeyi her açtığınızda vurgulanacaktır.
  3.  PDF içeriğinizi bilgisayar ekranlarında incelemek istiyorsanız, onu bir word belgesine dönüştürmeniz gerekebilir. PDF dosyaları A3 veya A4 kağıt biçiminde olduğundan, uzun bir belgeyse, çok fazla kaydırma nedeniyle okumak yaşlarınızı alabilir. MS Word’de, rahatınıza ve ihtiyacınıza göre yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir veya bölebilirsiniz.

Bu Ücretsiz PDF’yi Word Online Converter’a 2020’nin En İyisi Yapan Nedir?

  • Doğruluğu telafi etmez

Web’de bulunan kelime araçlarına göre pdf’yi analiz edersek, bunların çoğunun pdf dosyasının yazı tipini veya biçimlendirmesini göz ardı ettiğini ve çok azının görüntüleri Docx’e dönüştürmede başarısız olduğunu anlayabiliriz. Bu çevrimiçi pdf’den kelimeye çevirici, otantik sonuçlar sağlayarak kullanıcıları tatmin eder. PDF’nizdeki biçimlendirme ne kadar karmaşık olursa olsun, araç onu yeni sözcük belgesinde koruyacaktır. Ayrıca, formatların dönüşümü yapılırken tüm resimler de dikkate alınır ve dönüştürülen dosyada doğru bir şekilde gerçekleşir.

  • Sıfır risk içerir

Çeşitli pdf çeviricilerden farklı olarak, bu araç tek bir kuruş talep etmez. Her çevrimiçi ziyaretçi, söz konusu web sitesini tıklayıp dönüşüme başlayabilir. Bu, bu aracı kullanmak için ödeme ayrıntılarınızı veya herhangi bir kişisel bilgiyi girmeniz gerekmediği anlamına gelir. Dahası, araç e-posta hesabınızı bile istemez. Herhangi bir tereddüt etmeden veya uzun kayıt prosedürlerine girmeden çevrimiçi olarak kelimeye kadar çok sayıda pdf dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz.

  • Güvenliğe saygı gösterir

Aracın en iyi yanı gizlilik politikasıdır. Evet, belgelerinizin güvenliği konusunda biraz bile endişelenmenize gerek yok. Eklediğiniz bilgilere tek bir ruh veya bilgisayar bile giremez. PDF’yi düzenlenebilir bir word belgesine dönüştürdüğünüz anda, sunuculardaki geçmiş, veritabanlarında saklanmadan silinir. Dahası, bu pdf to word çevrimiçi aracı güvenliğe saygı duyduğundan, kullanıcıların üzerinde parola bulunan bir pdf’yi dönüştürmesine izin vermez.

  • Bir tıklama sihri gerçekleştirebilir

Bu pdf’den kelimeye dönüştürücüde, yalnızca pdf dosyanızı cihazınızdan veya buluttan yüklemeniz gerekir. Dönüşüm için herhangi bir çalışma metninden veya materyalden geçmeniz gerekmez. Bu kullanışlı araç, ziyaretçilerin sadece kelimeye dönüştür düğmesine basarak işlem yapmasını sağlar. Tıkladığınız an, bu araç birkaç saniye içinde doğru sonuçlar üretir.

Sonuç

Benim için bu, 2020’de bulabileceğiniz en iyi PDF’den Word’e dönüştürücüdür. Zaman alıcı değildir, güvenli bir platform sağlar, hiçbir maliyeti yoktur ve doğruluğu yüksektir. Bu nedenle, PDF’yi herhangi bir güçlük çekmeden Docx’e dönüştürmek isteyenler için çok tavsiye edilen bir yardımcı programdır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir