Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma (Yöntemi) Nasıl Yapılır?

Merhabalar bu yazımızda sizlere Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemi nedir onu anlatacağız.

Vodafone ülkemizdeki 3 büyük telefon operatöründen birisidir. Milyonlarca kullanıcısı mevcuttur. Haliyle vodafone da işleri büyüterek ülkemizde birçok müşteriye cevap verebilecek müşteri hizmetleri ağı kurmuştur. Vodafone kullanıcıları telefondan arama yaparak hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Normalde müşteri temsilcisini aradığımızda telesekreter biraz uzun konuşabiliyor. Eğer zamanımız kısıtlıysa bu konuşmayı hızlı şekilde geçmek isteriz. İşte bu durumda internetten hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanma yöntemi nedir onu aratırız. Haliyle buna istinaden sizlere vodafone müşteri temsilcisine hızlı şekilde bağlanma nasıl yapılır şimdi onu yazacağız.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi

Vodafone müşteri hizmetlerine canlı olarak hızlı şekilde bağlanmak için öncelikle “0542 542 00 00” numarasını veya “542” numarasını arıyoruz. Bu numaraları aramak ücretli olabiliyor. Ama eğer ücretsiz dakika paketiniz varsa arayabilirsiniz haliyle bedava dakikanızdan gider yani TL gitmez.

Bu numarayı aradıktan sonra Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmış oluyoruz. Fakat dediğimiz gibi telesekreter konuşmaya başlıyor. İşte bu aşamada hiç konuşmayı dinlemeden direkt olarak canlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonun tuş takımından sırasıyla “1-1-6” tuşlarına basıyoruz.

Yani sırasıyla ilk önce 1 tuşuna basıyoruz. Ardından yine 1’e basıyoruz. En sonunda ise 6’ya basıyoruz. Ve böylelikle direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmış oluyoruz. Bu yöntem numaradan numaraya değişebiliyor. Mesela eğer vodafone kayıtlı bir numaradan aradıysanız bu yöntem işe yaramayabilir. O zaman “0-3” veya “3-0” yöntemlerini deneyin. Ama genel olarak 1-1-6 en kısayol diye bilinmektedir. Sizler de deneyebilirsiniz.

Kısacası:

  1. Öncelikle müşteri hizmetlerini “0542 542 00 00” bu numaradan arıyoruz.
  2. Ardından ilk önce 1 tuşuna basıyoruz.
  3. Sonrasında yine 1’e basıyoruz.
  4. Son olarak 6’ya basarak direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmış oluyoruz.

Son olarak müşteri hizmetleri 7/24 açıktır. Her zaman arayabilirsiniz. Ama bazı bayram, tatil vb. günlerde kapalı olabiliyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir