Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Vodafone hattı kullananlar için bedava 3 gb internet kazandıran “seviyorum interneti” paketinin detaylarını paylaşacağız.

Vodafone geçtiğimiz günlerde seviyorum interneti adı altında ücretsiz 3 GB internet hediye eden bir test paylaşmıştır. Buna göre vodafone’nin paylaşımını yaptığı siteye girdiğinizde ve testi tamamladığınızda koşulsuz şartsız hattınıza 3 GB internet yüklenmiş oluyor. Yani sadece testi tamamlıyorsunuz ve ödülü kazanıyorsunuz. Ayrıca test maksimum 5-10 dakika sürmektedir. Test ise klasik cevaplayabileceğiniz gündelik şeyler soruyor. Mesela internetle aran nasıl gibi şıklı sorular sormaktadır. Yani kolaylıkla hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz. Şimdi vodafone seviyorum interneti kampanyasına nasıl katılabiliriz onu detaylıca anlatalım.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava 3 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Kampanyaya katılmak için “https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/persona-question” buradaki siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz direkt olarak buradaki linke tıklayarak siteyi açabilirsiniz. Siteye girdikten sonra yukarıda dediğimiz gibi verilen sorulara cevap vermeniz gerekiyor.

Siteye girdikten sonra yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “Teste Başla” butonuna basınız.

Ardından yukarıdaki resimde gördüğünüz tarzda 5-6 soru karşımıza çıkacaktır. Soruları yaptıktan sonra bizden cep telefonu numaramızı isteyecektir. Ekrana numaramızı giriyoruz.

Ardından yukarıda gördüğünüz gibi telefonunuza kısa kod gelecek. Onu buraya giriyoruz. Ardından 3 GB internet hattınıza tanımlanmış oluyor. Site zaten vodafone’nin resmi web sitesidir o yüzden güven probleminiz olmasın.

Bu şekilde testi daha doğrusu anketi tamamlayarak 3 GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyadan başkalarının da haberleri olmasını istiyorsanız bu yazımızı sosyal medyada akrabalarınızla, arkadaşlarınızla vb. diğer kişilerle de paylaşabilirsiniz.

Şimdilik bu kampanya sadece Vodafone hatları için mevcuttur. Belki ilerleyen zamanlarda Turkcell ve Türk Telekom’da bu tarzda testi-anketi tamamlayarak GB internet paketi kazandıran bir sistem başlatırlar.

Umarız yararlı olur. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Diğer kampanya bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir