Wednesday Dizisindeki Canavar Kimdir? Gerçek Yaratık (Canavar) Kim?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Wednesday dizisindeki gerçek canavar kimdir, canavarı canlandıran karakter kimdir, dizideki ve gerçek hayattaki ismi nedir onu paylaşacağız.

Netflix’te izlenme rekorları kıran Wednesday dizisinin bazı karakterleri de merak konusu oldu. Dizi o kadar sürükleyici ki bir bölüm izledikten sonra hemen internette dizi hakkında araştırmalar yapılıyor. Özellikle diziyi izleyenlerin ilk merak ettiği şey gerçek canavarın kim olduğudur. Normalde spoiler vermek istemiyoruz elbette fakat gerçek canavarın kim olduğunu öğrenmek isteyenler için bu yazıyı yazmak istedik. Şimdi sizlere Wednesday’daki canavar kimdir, kim canlandırıyor, gerçek hayattaki ismi nedir tüm bilgileri paylaşalım. Fakat dediğimiz gibi arkadaşlar bundan sonra yazdıklarımız tamamen SPOİLER içermektedir. Eğer spoiler yemek istemiyorsanız bundan sonraki bölümleri okumayınız.

Wednesday Canavar Kimdir? (SPOİLER)

<<<Dikkat Bundan Sonra Okuyacaklarınız Spoiler İçerir! Spoiler Yemek İstemiyorsanız Lütfen Okumayın>>>

Arkadaşlar dizide Wednesday karakterimiz canavar olarak ilk başta “Xavier Thorpe” ‘yi düşünüyor. Yani dizinin ilk bölümlerinde canavar olarak Xavier Thorpe’yi görmektedir. Hatta polislere tutuklatıyor. Fakat daha sonradan Wednesday psişik yeteneğini kullanarak gerçek canavarın “Tyler Galpin” olduğunu anlıyor. Yani arkadaşlar dizideki gerçek canavar, canavara dönüşen kişi “Tyler Galpin” ‘dir. Tyler Galpin dizideki Hyde yaratıklarından birisidir. Haliyle canavara dönüşen kişi de Tyler Galpin’dir.

Kısacası arkadaşlar Wednesday dizisindeki gerçek canavar Tyler Galpin’dir. Dizide Tyler Galpin karakterini gerçek hayatta Hunter Doohan canlandırmaktadır. Wednesday gerçek canavarın normal haline yukarıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Tyler Galpin dizide bir Hyde olarak geçmektedir. Aslında ilk başta bu karakteri kimse canavar olarak hayal etmiyordu. Çünkü Tyler Galpin dizide çok nazik, kibar ve efendi bir genci canlandırıyor. Haliyle kimse Hyde yaratığının Tyler Galpin olacağını düşünmemişti. Fakat sonradan gerçek hikayesini öğreniyoruz. Aslında bir Hyde olan ve canavara dönüşen Tyler Galpin’i Laurel Gates yönlendirmektedir. Yani Wednesday’in okulundaki öğretmen olan Laurel Gates, Tyler Galpin’i kullanarak bir bakıma onun canavara dönüşmesini kendi lehine kullanmıştır diyebiliriz. Neyse daha fazla spoiler vermeyelim arkadaşlar. Umarız beğenirsiniz. Diziyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Netflix’ten diziyi seyredebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir