WordPress İçin En İyi Mobil Temayla Tanışın!

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere wordpress için en iyi mobil temayı tanıtacağım.

Bu bir tanıtım yazısı,reklam yazısı vs. değildir.Tamamen siz webmaster arkadaşlar için ele aldığım bir konudur.Çünkü son zamanlarda dünya genelinde mobile kayma var.Yani çoğu sitenin masaüstü hiti düşerken haliyle mobil hiti artıyor.Bu da bizleri mobil tema arayışına sürüklüyor.Öncelikle lafı uzatmadan mobil temamızı paylaşalım.

Temanın ismi “EsenMobile WordPress Mobil Teması” ‘dır.Temanın detaylarına ve ekran görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Temanın demosuna bakmak istiyorsanız bu sitenin mobil haline bakabilirsiniz.

En iyi mobil tema olduğunu neye göre söylüyorsun diyebilirsiniz.Ama deneme yanılma yaptığım bir kaç tema içerisinde en iyisi bu diyebilirim.Evet tema belki ücretli lakin gerçekten verdiğiniz ücrete değecek bir temadır.Temayı gördüğünüzde zaten kaliteyi anlayacaksınız.Mobil temanın ana sayfa görünümüne aşağıdan bakabilirsiniz.

Temanın birçok özelliği mevcut.Esen mobil temasında bileşen sistemi,blog sistemi,ikonlu menüler,son dakika bandı,10 dan fazla font çeşidi,masaüstü-mobil geçişi,retina yüksek çözünürlük gibi daha ismini yazmadığım bir çok özellik mevcuttur.Ayrıca tema siteyi gayet ciddi gösteriyor.Yani bu temayı kullandıktan sonra sitenize giren kişiler temanızın kalitesini asla unutmayacak ve sitenizi tekrar ziyaret etmek isteyecekler.

Ben EsenMobile temasını kullanıyorum ve gayet memnunum.Cep telefonlarınızdan siteme giriş yaparak mobil temanın kalitesini sizler de görebilirsiniz.

Temanın reklam yerleşimi de oldukça iyidir.Ben eski mobil temayla ve aynı hitlerle %0.3-%0.4 tıklama oranı(to) alırken esenmobile temasıyla birlikte bu oran neredeyse 2 katına çıkmış durumda.Tıklama oranı bu temayla birlikte %0.5-%0.8 seviyelerine geldi.Tabii ki doğru yerleşim yaparsanız.Ben yerleşim olarak yazı başı,yazı ortası ve yazı sonu adsense reklamları ekliyorum.Sizler de mobilde bu 3 reklam yerleşimini uygularsanız tıklama oranının ne kadar yükseleceğini anlarsınız.

Güvenlik konusuna gelince, temanın sahibi Kemal Cızoğlu‘dur.Kemal hocamıza kesinlikle güvenebilirsiniz.Tema hakkında bir sorununuz olursa kendisi skype üzerinden oldukça yardımda bulunuyor.Maillere de cevap vermektedir.Şuana kadar mobil temada ufak tefek sorunlar dışında herhangi bir sorun yaşamadım.

Fazla anlatılacak söze gerek yok.Temayı kullanın ve kaliteyi görün.Temanın ücreti 75 tl dir.Eğer öğrenciyseniz ve paraya sıkışıksanız Kemal hocamız az da olsa indirim yapabilir.75 tl vererek bir şey kaybetmezsiniz ama dediğim gibi kesinlikle memnun kalacağınıza eminim.Bu tema benim değil, kendim bir şey satmıyorum burada tamamen sizlerin daha iyi kazançlar elde etmesi için bu konuyu açtım.Adsense kullananlar bu temayla birlikte kazançlarını katlayacaklar.

Şimdilik diyeceklerim bu kadar.Temayı detaylı incelemek ve satın almak isterseniz buradaki sayfadan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.Herkese bol kazançlar ve iyi çalışmalar dilerim.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir