Youtube Dünya Trendlerine (Diğer Ülkelerin Trendlerine) Nasıl Bakılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere youtube dünya trendlerine yani diğer ülkelerin trendlerine nereden bakılır onu anlatacağız.

Youtube en çok ziyaret edilen video sitesidir. Youtube’da oyun, haber, film, müzik vb. tarzda tüm videolara ulaşabilirsiniz. Güncel olarak youtube’da neler olup bitiyor onu takip etmek isteyenler ise youtube trendlere bakmasını öneririz. Çünkü bu trendlerde o haftanın en popüler en dikkat çekici videoları yer alıyor. Sizler de güncellikten geri kalmamak için bu trendlere bakabilirsiniz. Türkiye youtube trendlerine bakmayı buradaki yazımızdan anlatmıştık.

Hatta şimdi de kısa şekilde anlatalım onu. Öncelikle youtube’a girin ardından sol üstte yer alan 3 çizgiye basın. Sonrasında açılan menülerden “Trendler” kısmına girin. Ardından Türkiye’deki trend videoları görmüş olacaksınız.

Bu Türkiye’deki trend videolara bakmak içindi. Peki diğer ülkelerin trendlerine nereden ve nasıl bakarız şimdi onu anlatalım.

Dünya Trendlerine Nasıl Bakılır?

Diğer ülkelerin trend videolarına bakmak için youtube arama kısmına o ülkenin adını ve trend videoları şeklinde yazınız. Yani mesela “ispanya trend videolar” veya “almanya trend videolar” diye yazın. Ardından ilk çıkan kısma tıklayın. Oradan o ülkenin trend videolarına bakabileceksiniz.

Mesela yukarıda gördüğünüz gibi İspanya ülkesinin trend videolarına bakmak için arama yerine “ispanya trend videolar” yazdık. Ardından ilk çıkana tıkladık. Sonrasında İspanya ülkesinde trend olan videoları görebilirsiniz. Şimdi sizlere kolaylık olması açısından bazı ülkelerin trend videolar linkini aşağıya ekleyelim.

Bazı Ülkelerin Youtube Trend Videoları Linkleri

Bu şekilde yukarıdaki linklere tıklayarak da o ülkenin trend videoları sayfasına direkt olarak gidebilirsiniz. Ayrıca dediğimiz gibi “ülke ismi+trend videolar” şeklinde aratma yaparak da o ülkenin trend videolarına erişebilirsiniz. Umarız yararlı olur. Yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir