Youtube’den Nasıl Video İndirilir? (Detaylı Anlatım)

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Youtube’dan nasıl video indireceğimizi anlatacağım.Youtube’den video indirmek gerçekten çok kolay.Belki bilmediğim daha bir sürü yöntemi vardır.Ama bildiğim basit yöntemi sizlere söylemek istiyorum.
İlk önce Youtube’dan istediğiniz videoyu açıyorsunuz.Sonra da açtığınız videonun yukarıdan link adresine geliyorsunuz.Buradan mesela “www.youtube.com/wkf53f” diye bir adres olsun.Bu adresten Youtube’nin başına “ss” yazıyorsunuz ve “enter” a basıyorsunuz yani o adrese gidiyorsunuz.Aşağıdaki resimde örneğini verdim.

youtubeden video indirmek

Mesela “www.ssyoutube.com/54wat4d” gibi.
İşte karşınızda yeni bir site açılacaktır.Buradan da istediğiniz şekilde (yani 360 p, 480 p ,720 p vb.) videoyu indirebilirsiniz.İşte bu kadar kolay.
Eğer videosuz şekilde indirmek istiyorsanız yani sadece müzikli (mp3 ses formatında) bir şekilde indirmek istiyorsanız www.flv2mp3.com adresine giriyorsunuz ve youtube’de istediğiniz videonun linkini bu sitedeki alana yapıştırıyorsunuz ve convert mp 3 butonuna tıklayarak videosuz halini indirebiliyorsunuz.Burası için resim de aşağıdadır.

mp3 e çevirme

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir