Yurtdışından Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi Siteler

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere yurtdışından güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz en iyi sitelerin isimlerini paylaşacağız.Umarız faydası olur.

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte e-ticaret sitelerinden alışveriş yapma oranı da aynı şekilde artmıştır.İnsanlar güvenilir bir şekilde internetten alışveriş yapmak istiyorlar.İşte bu yüzden sizlere yurtdışından alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir alışveriş sitelerinin isimlerini paylaşmak istedik.Şimdi lafı uzatmadan bu listeyi paylaşalım.

Yurtdışından Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi Siteler

==> www.amazon.com;

Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak kabul edilen en iyi site amazon.com dur.Amazon.com şirketinin değeri son yapılan verilere göre en büyük 10 şirketin içinde yer almaktadır.Amazonda ürünler tamamen ucuzdur diyebiliriz.Bu şirket çoğu kazancını sürümden kazanıyor.Bu siteden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

==> www.ebay.com;

Ülkemizdeki gittidiyor.com’u satın alan ebay şirketi de dünyada tanınan bir alışveriş sitesidir.Buradan da gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

==> www.aliexpress.com;

Çin merkezli bir şirket olan aliexpress.com dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden birisidir.Bu site de tamamen güvenilirdir ve gümrükten mal geçmede sorun yaşamayacağınız alışveriş sitelerinden birisidir.

==>www.alibaba.com;

Bu site de aynı aliexpress gibi alışveriş sitesidir.Sitede her türlü eşya bulunmaktadır.Elektronik aletlerden yatak örtülerine kadar her türlü eşyayı ucuz fiyattan alabilirsiniz.

==> www.sammydress.com;

Alan adından da anlaşılacağı gibi bu site ağırlıklı olarak eşya-elbise satışı yapmaktadır.

==> www.dx.com;

Bu sitede de her türlü eşya bulabilirsiniz.Tamamen güvenilirdir.

==> www.tinydeal.com;

Genellikle elektronik eşya satışı yapan bu siteden de uygun fiyattan ürünler temin edebilirsiniz.

==> www.asos.com;

Asos.com ise daha çok kıyafet eşyaları satan bir alışveriş sitesidir.Tamamen güvenilir ve kullanışlı bir sitedir.

==> www.everbuying.net;

Genelde oyuncak eşyaları ve elektronik eşya satışları yapan bu siteye de tamamen güvenebilirsiniz.

==> www.footlocker.com;

Alan adından da anlaşılacağı gibi daha çok ayakkabı satışı yapan bu site yurt dışından ayakkabı alacağınız en iyi sitelerden birisidir.Bizim ülkedeki flo gibi düşünün.Uygun fiyattan kaliteli ayakkabılara bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.Ardından ayakkabı kargo ile Türkiye’ye oradan da evinize kadar ulaşır.

Evet arkadaşlar yurtdışından alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir ve en iyi web siteleri bu şekildedir.Bu sitelerden hem daha ucuza ürünler alabilirsiniz hem de dolandırılma ihtimali olmadan güvenli bir şekilde istediğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Şimdiden herkese bol alışverişler dileriz.Bu siteler hakkında edindiğiniz tecrübeleri yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.Teşekkürler…

YORUMLAR

  1. alibaba ile aliexpress aynı değil mi?

    1. Yok efendim ikisi de farklı şirketlerdir.

    2. AliExpress.com ve Alibaba.com AliBaba şirketine ait 2 sitedir. AliExpress’te ürünler tek tek satılırken, Alibaba toptan satışa yönelik bir sitedir.

  2. amazon çok iyi bir site ama ne yazık ki amazon türkiye hayal kırıklığı yarattı.

    1. Neden öyle dediniz bence amazon tr gayet iyi hizmet veriyor şuan. Fiyatları da fena değil hatta şuanda sitede %70’e kadar indirimli ürünleri mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir