Yüz Dolgusu İle Daha Genç Olmanın Yolları

Yüz Dolgusu yüzümüzdeki çizgileri ortadan kaldırmak amaçlı uygulanan bir yöntemdir. Elmacık kemiklerimiz için, dudaklarımızı kalınlaştırmak için, çene yapımız için ve buna benzer bölgeler için yapılan yüz dolgusu daha genç bir görünüme kavuşmamızı sağlayacaktır. En fazla kaşlarımız kaldırmak için kullandığımız bu yöntem ayrıca burnumuzu şekillendirmek içinde başvurabileceğimiz yöntemler arasındadır. Bazen genetik nedenlere bağlı olarak bazen de dış faktörlere bağlı olarak yüzümüzde zamanla çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaktadır. Bu kırışıklıkların oluşmasının altında cildin kollagen ile elastik dokularının zayıflaması yatmaktadır. Bu sebeplerle oluşan kırışıklıklarımız gidermek için tercih edebileceğimiz en kolay yöntemler arasında yüz dolgusu vardır diyebiliriz. Yalnız burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta seçilmiş olan dolgu malzemesinin alerjik, toksit ve karsinojenik olmamasıdır.

Dudak Dolgusu özellikle ince yapılı dudaklara sahip olanların dudaklarını kalınlaştırmak için uygulanan estetik bir uygulamadır. Son zamanlarda dolgu yönteminin en yaygın uygulandığı yer dudaklardır. Dudaklarımıza ve dudak etrafımıza enjekte edilebilen çeşitli dermal dolgu türleri bulunmaktadır. Dudak dolgusu için kullanılan dolgu türünün en çok tercih edileni hyaluronik asit maddeleri içerendir. Dudakları kalınlaştırmada etkili olan hyaluronik asit insan vücudunda da bulunan doğal bir maddedir. Dudak dolgusu işleminden sonra kişide bir özgüven artışı yaşanmaktadır çünkü bu yöntemle dudaklarınız dolgunlaşırken bir yandan da dudak etrafınızda oluşan çizgi ve kırışıklıklar da gözle görülür derecede azalmaktadır.

Dudak Dolgusu Fiyatı yapılacak dolgu işleminin türüne göre değişiklik gösterdiği için dudak dolgusunda sabit fiyatlar yoktur. Bazısı sadece alt dudağına bir dolgunluk katmak isterken bazısı sadece üst dudağını kalınlaştırmak ister ya da hem üst hem alt dudak olmak üzere iki dudağını da kalınlaştırmak isteyebilir. Bu durumda dudak dolgusu fiyatı çok farklı çok farklı fiyatlardan oluşmaktadır. Çok kısa bir sürede tamamlanan bu işlem esnasında sadece dolgu değil aynı zamanda dudaklarınızda şekillendirme de yaptırabilirsiniz. Dudak dolgusu fiyatı bu durumda da yine farklı olacaktır. Bu konunun detaylı bir şekilde anlatıldığı www.drmustafakaratas.com adresinden dudak dolgusu fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Dr. Mustafa Karataş olgu işlemi uygulayan estetik hekimlerinden birisidir.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir