En İyi Kişisel Blog Siteleri

En İyi Kişisel Blog Siteleri

Herkese merhabalar arkadaşlar, bu yazımda sizlere internet dünyasında yer alan en iyi Türkçe kişisel blog sitelerini paylaşacağım.Bu listeyi kendim hazırlamış bulunmaktayım.Yaptığım araştırmalara göre en kaliteli ve en temiz kişisel blog sitelerini sizler için derledim.

Eğer blog sitesi sahibiyseniz listede sizin de siteniz olabilir.Listeye kendi sitemi eklemedim çünkü henüz bu aşamada iyi bir site değilim.Daha çok yol kat etmem gerekiyor sağlam bir blog sitesi olmak için.Kendi oluşturduğum en iyi kişisel blog sitelerini maddeler halinde açıklıyorum.

1-) www.usluer.net;

En iyi kişisel bloglar arasında ilk 3 de diyebilirim.Site gerek tasarımıyla gerekse içerikleriyle oldukça kalitelidir.Site yöneticisi her gün yazı eklemek yerine ortalama ayda 1 yazı eklemektedir.Bu halde bile site değerleri oldukça üst sıralardadır.Az ama öz içerik ekleyen site yöneticisi büyük bir alkışı hak ediyor.

2-) www.timurdemir.com.tr;

Genellikle seo ve kişisel blog siteleri için ipuçları bulunduran bir blog sitesidir.Seo açısından oldukça bilgili olan site yöneticisi, arama motorlarında “kişisel blog” kelimesinde ilk sayfada olması bu durumun kanıtıdır diyebilirim.

3-) www.musaozsari.com;

Bu site ise ilk başlarda musaozsari.wordpress.com olarak hizmet vermekteydi.Lakin sonradan .com domain alıp musaozsari.com olarak sitesini değiştirdi.Sitesinde gayet kaliteli yazılar mevcut.Siteyi ziyaret ettiğinde kaliteyi anlayacaksınız zaten.

4-) www.i-kol.net;

Bu site de son zamanlarda etkinliğini arttıran bir sitedir.Sitede gayet kaliteli içerikler bulunmaktadır.Daha çok genel blog tarzında yazılar yazmaktadır.

5-) www.bloggokhantekin.com;

Kişisel blog siteleri arasındaki en iyi sitelerden birisidir.Blog sahibi oldukça tecrübeli ve bilgili bir abimizdir.Benim onun kadar kaliteli bir site sahibi olmama daha çok zaman var diyebilirim.

6-) www.burakisci.com;

Bu site de gayet kalitelidir.Özellikle site sahibinin yapmış olduğu kaliteli temalar,tasarımlar kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.Her türlü alanda tema yapabilen sitenin yöneticisi bu alandaki tecrübelerini kendi kişisel blogunda kullanıcılarla paylaşıyor.

7-) www.alihandro.com;

Bu site de son zamanlarda kişisel bloglara örnek olan bir sitedir.Site daha çok seo uyumlu yazılarıyla ve site tasarımıyla ön plana çıkmaktadır.

😎 www.bloghocam.blogspot.com;

Blogger siteler için onlarca hatta yüzlerce ipuçları,taktikler,kodlar vs. bulunduran bir blog sitesidir.Site .blogspot uzantısında yer alsa da sıralamasıyla bir çok siteyi alan adına rağmen geride bırakmış durumdadır.Eğer blogger bir siteniz varsa bu siteyi takip etmenizi öneririm.

9-) www.wpmavi.com;

En iyi wordpress destek sitesidir diyebilirim.Kişisel blogdan daha çok wordpress ile ilgili bilgiler bulunduran bu siteyi her gün ziyaret etmenizde fayda var.Çünkü wordpress ile alakalı o kadar bilgili içerikler bulunuyor ki oku oku bitmez derecesinde.

10-) www.kelimelerbenim.com;

Zamanında bir çok ödül almış hala da almaya meyilli olan bir kişisel blog sitesidir.Site alanında ilk 3 sıralama içerisine girer.Hem yıllanmış olması hem de yazarın oldukça tecrübeli olması bu başarısını desteklemektedir.

11-) www.aklimca.com;

Bu site de yeni keşfettiğim bir sitedir.Her konu da bilgi bulunduran genel bir blogdur.Bu siteyi de gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz.

12-) parlakjurnal.com;

Bu kişisel-genel blog sitesinde de her türlü konuda makale bulabilirsiniz.Daha çok bilim, sanat ve gezi makaleleri yer almaktadır.

Şimdilik listemdeki siteler bu şekildedir.Bunlardan en iyisi 1. sıradaki gibi bir şey yoktur.En iyi 10 kişisel blogu rastgele maddeler halinde açıkladım.Yani sırası önemli değildir.Tüm kaliteli kişisel bloglar bu sitelerden ibaret değildir tabii ki.İlerleyen zamanlarda diğer kaliteli kişisel blog sitelerini de konuya ekleyeceğim.


---Bizlere Destek Olmak İçin Aşağıdan Yorum Yazmayı ve Yazılarımızı Sosyal Medyada Paylaşmayı Unutmayınız---
admin

Merhabalar sitemizde sizler için birbirinden kaliteli paylaşımlar yapmaktayız.Her konuda bilgili editör arkadaşlarımızla sizlere faydalı ve eğitici makaleler paylaşmaktayız.Ders notları,seo,oyun,dini bilgiler vb. tüm alanda sizler için en iyi içerikleri üretmekteyiz.Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Benzer Yazılar

Yapılan Yorumlar (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*