Adcash Güvenilir mi? Adcash Ödeme Yapıyor mu, Komisyon Alıyor mu?

Dünyanın en çok kullanılan reklamcılık platformu olan Adcash ödeme yapıyor mu, güvenilir mi merak ediliyor. Detayları sizlere iletelim.

Adcash, Estonya’da kurulan ve Estonya merkezli bir reklam sitesidir. Bu platform ile sitelerinize reklam ekleyebilir ve güzel meblağlar kazanabilirsiniz. Hatta bir dönem Adcash, Adsense alternatifi olarak kullanılıyordu. Fakat Adcash daha çok pop-up tarzı reklamlara yüksek miktarlar verdiği için genellikle hiti yüksek ve popup kullanan siteler tarafından tercih ediliyor. Şimdi gelelim sorumuzun cevabına. Arkadaşlar Adcash tamamen güvenilir bir sitedir diyebiliriz. Çünkü yıllardır birçok kişi buradan ödeme alıyor. Bizzat güncel ödeme alınıyor mu diye test etmek istedik ve ödeme isteği yaptık.

Aşağıda gördüğünüz gibi arkadaşlar Adcash tamamen ödeme yapıyor. Hatta Bitcoin’e bile ödeme yapıyor aşağıda gördüğünüz gibi. Buradan da Adcash’in güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Adcash ayrıca sadece Btc’ye değil bunun dışında Banka hesabına ve çeşitli reklam platformlarına da ödeme yapmaktadır. Kısacası geçmişte olduğu gibi günümüzde de Adcash kullanılabilir ve tamamen güvenilirdir diyebiliriz.

Ek olarak komisyon oranları da paranın ödenme tarihine göre değişiyor. Mesela eğer 1 gün içerisinde ödeme almak isterseniz komisyon oranı %10’u geçebiliyor. Ama 1 ay sonra ödemeyi almak isterseniz komisyon oranı çok düşük oluyor, hatta neredeyse hiç komisyon kesmiyor. Fakat dediğimiz gibi anında ödeme talep ederseniz ve 1 gün sonraya ödemenizin yatırılmasını isterseniz haliyle komisyon oranı fazla olmaktadır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir