Adhood En İyi Kazanç İçin Reklam Yerleşimi Nasıl Olmalıdır

Adhood tık başına 10 kuruş ödeme yapan bir reklam şirketidir.Ödeme kanıtını daha önceki konumuzda açıklamıştık.Güven açısından şuana kadar bir problem yaşamadım.

Kazancınız 100 tl ve üzeri olduğu zaman ödeme talebi yapabiliyorsunuz.Bir de %38 kesinti var onu da unutmamak gerek.100 tl kazanç sağladınız ödeme talebi yapınca size 62 tl ödeme yapıyorlar.

Şimdi gelelim adhood reklam firmasında en iyi banner yerleşimleri nereye olmalıdır sorusunun cevabına.Aslında bu sorunun tek cevabı bulunmuyor birden fazla cevabı vardır.Edindiğim bilgilere göre maddeler halinde açıklayayım.

1-) Sağ dinamik 304-250 reklam alanı ekleyin;

Bu alanı kesinlikle sitenize eklemenizi öneririm.Gerçekten kazançları arttırıyor.Bu alan site direk açıldığında gelmiyor.Biraz aşağı doğru indiğinizde sağ aşağıda karşımıza çıkıyor.Tıklama oranları gayet yüksektir.Denemenizi tavsiye ederim.

2-) Sağa ve sola 160*600 kayan banner reklam alanı ekleyin;

Sitenizin sağ ve sol üstüne kayan banner eklemeniz çok faydalı olacaktır.Bu reklam alanları sabit olmayacağı için yani sürekli sağ ve solda kayılı bir şekilde bulunacağı için sitedeki kullanıcıların tıklama oranları yüksek oluyor.Kazançlarınızın artacağına eminim.

3-) Eğer siteniz indirme sitesiyse konu içlerine 250*250 banner ekleyebilirsiniz;

Adhood reklam firması indirme sitelerinizde reklam yayınlamanıza sıkıntı oluşturmuyor.Adsense gibi değil diyebiliriz.Bu yüzden indirme sitelerinde önemli olan yer konu içleridir.Konu içlerinde indirme linklerinizin üstlerine veya altlarına 250*250 reklam alanı koyabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hocam torrent sitelerde tık başına 20 kuruş veriyor 🙂

    1. Teşekkürler hocam ekstra bilgi için onu bilmiyordum öğrenmiş olduk 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir