AI Makale Nedir? Pinterest için Nasıl Oluşturulur?

AI makale son zamanlarda forum sitelerinde konuşulmaya ve kullanılmaya başlandı. Peki bu AI makale ne demektir kısaca onu yazalım.

AI Makale Nedir?

Öncelikle AI’nin açılımı “Artificial Intelligence” demektir. Yani Türkçe olarak açılımı “Yapay Zeka” anlamına geliyor. Kısacası “Artificial Intelligence” kelimelerinin baş harflerı AI bu kısaltmayı oluşturuyor. Bazı kişiler bunu “Al makale” olarak biliyor. Fakat 2. harf lalenin l’si değil Isparta’nın I’sıdır. Yani AI olacaktır.

AI makale ise adı üzerinde yapay zeka makalesi demektir. Yani bir nevi yapay zeka ile üretilen makalelere AI makale adı veriliyor. Bu makaleleri genellikle Pinterest sektöründe olanlar kullanıyor. Eğer pinterest sektöründeyseniz görselden, yazılara, etiketten, başlıklara hepsi özgün,güzel ve bilgi amaçlı olmalıdır. Eğer pinteresti spam yapmadan kullanırsanız gayet güzel kazançlar elde edebilirsiniz ve üstelik ban da yemezsiniz. Ban yiyenlerin çoğu spam yapan kişilerdir. İşte bu spamların önüne geçmek için AI makale diye bir şey kullanılıyor.

AI makale oluşturucu siteleri kullanarak ücretsiz AI yapay zekalı makaleler üretebilirsiniz ve pinleme sitelerinizde kullanabilirsiniz. Şimdi kısaca bu AI makaleler nasıl üretilir onu anlatalım.

AI Makale Nasıl Oluşturulur?

Pinterest için AI makaleler oluşturmak için bazı web siteleri mevcuttur. Bunlardan bazıları ücretli hizmet sunarken bazıları ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu sitelere girerek yapay zeka destekli AI makaleler üretebilirsiniz. Ardından pinterestte kullanmak için pinlerinize ekleyebilirsiniz. Veya başka yerlerde de kullanabilirsiniz.

Şimdi bazı AI makale oluşturucu siteleri yazalım:

  • http://ai-writer.com/
  • https://www.articleforge.com/
  • https://zyro.com/ai/content-generator
  • https://www.artikelschreiber.com/
  • https://articlegenerator.org/

Şimdilik en popüler 2 site bu şekilde arkadaşlar. Bunlar normalde ücretsiz fakat ücretli versiyonu da var. Ama ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Mesela ai.writter.com sitesinde ücretsiz üye olduktan sonra 7 gün boyunca kullanım yapabiliyorsunuz. Ardından tekrardan mail alıp yeni üyelik oluşturmanız lazım. Veya ücretli sürüme yükseltebilirsiniz. Aynı şekilde diğer site de 5 gün boyunca deneme sürümü var. O site de 5 günlük makale oluşturmaya izin veriyor diye biliyoruz. Yine de sitelere girip detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Ek olarak articleforge.com sitesinin şöyle bir youtube videosu mevcut “www.youtube.com/watch?v=p0mWp6G7iKg” bu videoyu izleyerek ai makale nasıl üretilir detaylı öğrenebilirsiniz. Siteye de ücretsiz üye olarak kendiniz makale oluşturabiliyorsunuz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir