Alastyr %5, %10 ve %20 İndirim Kodları

Herkese iyi günler dileriz arkadaşlar.Bu yazımızda sizlere Alastyr.com sitesinden yapacağınız hosting ve domain alışverişlerinizde geçerli olan %5, %10 ve %20 indirim kodlarını paylaşacağız.

Türkiye’nin en iyi domain ve hosting firmalarından birisi olan www.alastyr.com‘un birden fazla indirim kupon kodu mevcuttur.Bu kodları kullanarak site üzerinden alışveriş yaptığınızda indirimler kazanabileceksiniz.Daha önceden alastyr %20 indirim kodu yazımızı paylaşmıştık.Fakat bu konu eskide kaldı.Bu yüzden sizlere yeni bir yazı yazmak istedik.

Şimdi gelelim alastyr.com sitesinde kullanabileceğiniz ve 30 haziran 2018’e kadar geçerli olan 3 adet kodu paylaşmaya.Kodlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni hosting alımlarında kullanım süresi boyunca %5 indirim sağlayan kupon kodu;

Yeni müşterilerin aylık hosting alımlarında 6 ay boyunca %10 indirim sağlayan kupon kodu;

Yeni müşterilerin yıllık hosting alımlarında %20 indirim sağlayan kupon kodu;

NOT = Bu kodlar 30 haziran 2018’e kadar geçerlidir.Süresi bitince tekrardan konuyu güncelleyeceğiz.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar kodlar bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda diğer hosting firmalarının indirim kodlarını da ekleyeceğiz.Takipte kalmanız dileğiyle iyi çalışmalar dileriz…

NOT 2 = Eğer alastyr.com’a hala üye değilseniz buradaki linkten üye olabilir ve yukarıdaki kodları kullanarak indirimli domain ve hostinglerden faydalanabilirsiniz.

NOT 3 = Yeni kupon kodları eklenmiştir. Yeni kodlar 30.06.2018 tarihine kadar geçerlidir.Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir