Alcatel’den Daydream Uyumlu Akıllı Telefonlar

Alcatel’in piyasaya sürmeye hazırlandığı akıllı telefonlarında,  Google’ın Daydream platformu desteklenecek. Alcatel  Google’ın yıllık geliştiriciler konferansı olan Google  I/O ‘da tanıttığı yüksek performanslı  mobil sanal gerçeklik platformu olan Daydream’ı  destekleyen Dünya çapındaki akıllı telefon üreticileri arasında olduğunu duyurdu.

Google ve Alcatel birlikte mobil sanal gerçeklik deneyimlerini pekiştirme düşüncesiyle girmiş oldukları ortaklık sonucunda, dünyadaki  akıllı telefon kullanıcıları Alcatel’in  artacak olan ürün yelpazesine girecek olan akıllı telefonlar aracılığıyla Daydream  deneyimini yaşayacaklar. Alcatel’in  tasarımcıları ve mühendisleri  Google çalışanları ile  sürekli fikir alışverişinde bulunarak kullanıcılar için kusursuz bir  kullanım deneyimi yaşatmak istiyorlar. Alcatel çalışanları realistik ses ve görüntü  deneyimi sunmaya hazırlanıyorlar. Alcatel satış direktörü Dan Dery, bu ortaklıkla ilgili yaptığı açıklamada firmalarının yüksek seviyede Android sanal gerçeklik deneyimi sunma  yetisine inancını takdir  ediyoruz. Donanım, kullanıcı deneyimi ve içeriğe yeni yeni çözümler sunarak mobil sanal gerçeklik ekosistemine katkı sunmakta kararlıyız.

Millenial için kusursuz kullanıcı deneyimi;

Google ve Alcatel ortaklığı, markanın  eğlence deneyimi yaşamak isteyen Gen Z  ve Millenial  kullanıcıları ile ne kadar iyi empati kurduğunun  bir göstergesi.

Bu ortaklık Alcatel firmasının yeni teknolojileri tüketicilerine sunarken aynı zamanda tüketicilerinin de bu isteklere cevap verme kararlılığını gösterecek.

Daydream platformunu destekleyen akıllı telefonlar geliştiricilere Mart ayında sunulan Android N işletim  sistemi ile çalışacak Alcatel firması yeni akıllı telefonlarını 2017 yılanın ilk yarısında satışa sunacak.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir