Android ve iOS En İyi Müzik İndirme ve Dinleme Uygulamaları Nelerdir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Android ve iOS platformlarında en iyi müzik indirme ve dinleme uygulamaları nelerdir onları paylaşacağız.

Akıllı telefonlar çıkmadan önce bluetooth veya hafıza kartından müzik yükleme-gönderme işlemi yaparak telefonlarımıza müzik yükleyebiliyorduk ve istediğimiz gibi dinleyebiliyorduk. Fakat akıllı telefonlar çıktıktan sonra artık Android ve iOS platformlarından uygulama üzerinden dilediğimiz gibi müzik indirip dinleme işlemi yapabiliyoruz. Peki en iyi müzik platformu uygulaması hangileridir şimdi sizlere onu paylaşalım.

Android İçin Müzik Uygulamaları

1-) Şarkı Evreni Myt;

Şuana kadar 500 bin üzeri indirilmeye sahip olan şarkı evreni myt uygulaması hem şarkı indirmenize hem de dinlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bu MYT uygulamasında hem müzik dinleyebiliyorsunuz hem de internetiniz olmadan dinlemek için telefonunuza indirebiliyorsunuz.

2-) Müzik Çalar 2018 – GO Music;

İlk çıktığı 2016 senesinden bu zamana kadar 50 milyon üstü indirilmeye sahip olan bu uygulama da listemizde yer alıyor. Play Store’a girip “Go Music” şeklinde yazdığınızda bu uygulama karşınıza çıkar. Ücretsiz şekilde indirip kullanabilirsiniz.

3-) SoundCloud;

Yine en iyilerinden birisi SoundCloud uygulamasıdır. 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu uygulama hem müzik dinlemenize hem de indirmenize yardımcı oluyor. Google Play Store’a girip uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

iOS (Apple) için Müzik Uygulamaları

1-) iPlay;

Alanında en iyi çevrimdışı müzik çalma ve indirme uygulamasıdır. Apple store’a girip uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. iPhone gibi iPad cihazlarından da bu uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

2-) TurboDL;

Eskiden daha iyi bir sürümü olan TurboDL bir ara App Store’dan kaldırıldı ve sonra tekrar yeni sürümüyle yayınlandı. Ama kullanıcılar yeni sürümünden biraz şikayetçi yine de kullanabilirsiniz tercih sizindir diyebiliriz.

3-) Musify – Music Player & Unlimited Songs;

Aynı şekilde Musify uygulaması da Apple Store’daki en iyi müzik dinleme ve indirme uygulamasıdır.

Yazımızın sonuna geldik umarız listemizi beğenirsiniz. Apple ve Android işletim sistemleri için en iyi müzik indirme-dinleme uygulamaları bu şekildedir. Sizlerin de tavsiye ettikleri varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir