Anında Hosting (anindahosting.com) İndirim Kodları

Herkese iyi günler dileriz değerli arkadaşlar.Bu yazımızda sizlere anindahosting.com sitesi için indirim kupon kodları paylaşacağız.

Anındahosting Türkiye’nin son zamanlarda açılan en iyi hosting firmalarından birisidir.Son zamanlarda dediğime bakmayın yaklaşık 2-3 yıl önce kurulan şirket, kurulduğundan beri kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Üstelik bir sorun çıktığında da mesaj yerine direkt olarak arıyorlar.Çok sağolsunlar gerçekten çok iyi hizmet sağlıyorlar.Dediğim gibi şuana kadar bu şirket ile çalışıyorum herhangi bir ciddi sıkıntı çıkmadı.Çıkarsa ki derhal çözmek için sizinle iletişime geçerler ve sorunu çözerler.

Peki bu firmanın host fiyatları nasıl şimdi ondan biraz bahsedelim.Fiyatlar diğer hosting şirketlerine göre az da olsa düşük diyebilirim.Zaten siteye girince kendiniz de göreceksiniz.Üstelik buna ek olarak aşağıda paylaşacağımız indirim kupon kodunu kullanarak da hosting fiyatlarını daha ucuza denk getirebilirsiniz.

Şimdi lafı uzatmadan anindahosting.com için indirim kupon kodunu paylaşalım;

Anındahosting.com %15 indirim kupon kodu ==> mmsrn

Gördüğünüz gibi “mmsrn” kodunu kullanarak ücretsiz %15 indirim alabiliyorsunuz.Üstelik bu kod tüm alımlarda geçerlidir.Yani ister hosting,ister vds ister domain alın hepsinde geçerlidir.Mesela 100 tl ücreti çıktı diyelim.Bu kodu kullanarak aldığınız şey 85 tl’ye düşüyor.

NOT = anindahosting.com’a hala üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz ve indirimli hosting-domain satışlarından faydalanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar.İlerleyen zamanlarda yeni kodlar olursa konuya ekleyeceğiz.Ayrıca diğer hosting ve domain firmalarının kupon kodlarını da zamanlar ekleyeceğim.Takipte kalınız.Teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir