Assassin’s Creed Unity Oyunu 25 Nisan’a Kadar Ücretsiz!

İyi akşamlar dileriz. Bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Unity oyununu ücretsiz bir şekilde nasıl alabiliriz onu anlatacağız.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Fransa’daki Notre Dame Katedrali‘nde bir yangın olmuştu. Bu olaydan sonra Fransız oyun şirketi Ubisoft en popüler oyun serilerinden olan Assasin’s Creed’in bir oyununu ücretsiz yaptı. Geçici bir süre içerisinde oyunu ubisoft kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilecek ve dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirip oynayabileceksiniz. Fakat biraz acele etmeniz gerekiyor çünkü oyun 25 Nisan 2019 saat 10:00’a kadar ücretsizdir. Ardından tekrardan ücretli bir şekilde satışta olacaktır.

Şimdi Assassin’s Creed: Unity oyununa ücretsiz olarak nasıl sahip olabiliriz onu maddeler halinde anlatalım.

Assassin’s Creed: Unity Oyunu Bedavaya Nasıl Alınır?

1-) Öncelikle arkadaşlar buradaki linke veya buradaki linke giriyoruz. Biz ikinci link üzerinden anlatım yapacağız.

Yani açacağımız site adresleri şu şekildedir;

  • https://store.ubi.com/us/assassins-creed-unity/575ffdb7a3be1633568b4ed8.html
  • https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/en-US

Bu sitelerden 2. sıradaki olana yani “https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/en-US” bunu açın.

2-) Siteye girdikten sonra “Get your free copy!” başlığıyla bir sayfa gelecektir. O sayfanın en altında aşağıda gördüğünüz gibi “PC” yazılı klavye sembolü var. Ona tıklıyoruz.

3-) Sonrasında Ubisoft e-mail ve şifremizi giriyoruz. Eğer ubisoft hesabınız yoksaCreate An Account” linkine basarak ücretsiz yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Ubisoft hesabı oluşturduktan sonra mail ve şifrenizi yazarak “Log In” butonuna basın.

4-) Ardından karşınıza aşağıdaki gibi “Congratulations” yazılı bir ekran çıkacaktır. Böylelikle oyun ücretsiz olarak Ubisoft kütüphanenize eklenmiş olacaktır. Ardından “Download Uplay” butonuna basarak Ubisoft Uplay kütüphanesini açabilir ve oyunu ücretsiz oynayama başlayabilirsiniz.

5-) Kısacası bu ekranı görürseniz oyuna ücretsiz sahipsiniz demektir. Ardından dilerseniz kütüphanenizde saklayın. Oyunu oynamak istediğiniz zaman girip ücretsiz oynayabilirsiniz. Fakat 25 nisan saat 10’a kadar oyunu kütüphaneye eklemeniz gerekmektedir. Dediğimiz gibi oyuna sahip olmak için sadece kütüphaneye eklemeniz yeterli olacaktır.

NOT = Ayrıca yukarıda paylaştığımız ilk linkten de oyuna sahip olabilirsiniz. Orası da Ubisoftun bir diğer sitesi ubi.com‘dur. Fakat birinci linkten oyunu almak biraz uzun sürebiliyor. Çünkü hem hesap açmanız gerekiyor hem de adres bilgileri vs. istiyor. Fakat yinede oradan da alabilirsiniz aklınızda bulunsun.

Bu şekilde Assassin’s Creed: Unity oyununa bedava sahip olabilirsiniz. Tekrardan hatırlatalım oyun 25 nisana kadar ücretsizdir o yüzden biraz acele etmeniz gerekiyor. İlerleyen zamanlarda yine ücretsiz oyun kampanyası olursa sitemize konusunu ekleyeceğiz. Bu yüzden takipte kalabilirsiniz. Teşekkürler iyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir