Avrasya Tünelinin İsmini Halk Belirleyecek

20 aralık 2016 tarihinde açılacak olan Avrasya Tünelinin ismini halk belirleyecek.”Kıtalar Birleşiyor Alttan, İsmi Geliyor Halktan” sloganıyla avrasya tünelinin ismini halkımız belirleyecektir.

UDHB(Ulaştırma denizcilik ve haberleşme bakanlığı) ‘nin yaptığı açıklamaya göre ülkemizdeki vatandaşlarımız anket.udhb.gov.tr sitesinden avrasya tüneli için isim belirleyebilecekler.Peki nasıl ankete katılabiliyorsunuz hemen açıklayalım.

Öncelikle buradaki siteye giriyoruz.Sonrasında açılan sayfada aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi “Asrın projesine ismini siz verin” yazan yerin altına hangi ismi vermek istiyorsanız onu yazıyorsunuz.

avrasya-tuneline-isim-veriliyor-1

Sonrasında “Ben robot değilim” seçeneğini onaylıyorsunuz ve “Gönder” butonuna basıyorsunuz.Bu sayede siz de asrın projesinin isminin ne olmasını istiyorsanız belirtmiş oluyorsunuz.

Mesela avrasya tüneli için bazı örnek isimler verelim;

==> Atatürk Tüneli

==> 15 Temmuz Şehitler Tüneli

==> Yavuz Sultan Selim Tüneli

==> II. Abdülhamid Tüneli

Bu şekilde veya buna benzer isimler yazabilirsiniz.Yada istediğiniz isim yazabilirsiniz.Oylamanın sonunda en çok isim verileni tünelin adına koyacaklardır.

BURAYA TIKLAYARAK OYLAMAYA KATILABİLİRSİNİZ!

Umarım hayırlısı olur.Bu haberi sosyal medyada olabildiğince paylaşalım ki herkes oylamaya katılsın.Elinizi çabuk tutun çünkü tünel 20 aralıkta açılacak…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir