Döviz Kurlarını Takip Edebileceğiniz En İyi Siteler

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere döviz kurlarınızı(yani altın,dolar,euro vb. fiyatlarını) öğrenebileceğiniz en iyi web sitelerini paylaşacağım.Bu sayede hiç uğraşmadan direkt bu sitelerden anlık olarak döviz fiyatlarının gerçek bilgilerini edinebileceksiniz.

Mesela bu aralar dolar epey bir artışta.Bugün 3.40 olan dolar yarın 3.50 olabiliyor.O yüzden dövizi en iyi güncel ve sağlam sitelerden takip etmek gerekiyor.Bu yüzden sizlere en iyi siteleri derledim.Umarım beğenirsiniz.Maddeler halinde en iyi döviz kurları sitelerini paylaşayım.

1-) bigpara.com;

Bigpara.com Hürriyet’in bir servisidir.Şuanda Türkiye’deki en iyi finans-döviz sitesidir.Bu siteden güncel olarak tüm piyasayı takip edebilirsiniz.Ek olarak bigpara’nın mobil uygulaması da mevcuttur.Android veya ios store’dan uygulamayı indirip telefonunuzdan anlık olarak da döviz kurlarını takip edebilirsiniz.

2-) doviz.com;

Adı üstünde doviz.com sitesi de ülkemizdeki en iyi finans sitelerinden birisidir.Siteye girince zaten anlayacaksınız.Sitenin anasayfasında kolaylıkla aradığınızı bulacaksınız.Siteye giren ziyaretçiler sitenin tasarımından oldukça memnun diyebilirim.

3-) turkiye.gov.tr/doviz-kurlari;

turkiye.gov.tr devletin resmi web sitesidir.Buradan bildiğiniz gibi e-devlet sistemine giriş yapabiliyorsunuz.Aynı zamanda üstteki linkten güncel altın,euro,dolar,sterlin vb. para birimlerinin fiyatlarını takip edebiliyorsunuz.

4-) finans.mynet.com/doviz;

Mynet’in her alanda olduğu gibi finans alanında da bir hizmeti var.Belki de günlük en çok kullanıcı alan servisi finans mynet’tir.Çünkü kaliteli yazar kadrosuyla döviz fiyatlarını takip edenler için oldukça kaliteli bir sitedir.

Şimdilik en popüler ve en güvenilir döviz kurları takip sitesi bunlardır arkadaşlar.İlerleyen zamanlarda bu tarzda siteleri listeye ekleyeceğim.Herkese kolay gelsin…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir