Bedava Algida Dondurma Kazanma Fırsatı!

Yazın yaklaşmasıyla birlikte Algida yaptığı süper kampanya ile yine bu sene de dondurmanın kralı olmaya devam edecek gibi gözüküyor.Hiç bir koşul,şart istemeden ücretsiz bir şekilde 1 ay boyunca dondurma kazanmak mümkün.Peki nasıl olacak bu? Hemen anlatmaya başlayalım.

Öncelikle arkadaşlar bu kampanya 4 nisan 2017 ile 7 mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.Kampanyaya katılmak için Migros marketlerinde kullanabileceğiniz Money Kart‘ınızın olması gerekmektedir.Eğer bu kartınız yok ise ücretsiz bir şekilde Migros’tan temin edebilirsiniz.

Kartınızı aldıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit.Öncelikle buradaki siteye giriyoruz.(Linke giremeyenler için site adresi burası = algidaileyazbaslasin.com).

Siteye girdikten sonra karşımıza çıkan ana sayfada numaramızı yazıyoruz.Ardından cep telefonumuza bir kod gelecek.İşte bu kodu da Money Kart’ınıza bildiriyorsunuz ve istediğiniz Migros marketlere gidip Algida marka dondurmaları alabiliyorsunuz.Katılımlar tamamen ücretsizdir.

1 Money Kart’la maksimum 30 adet dondurma alabiliyorsunuz.Ek olarak her gün 1 dondurma alma hakkınız vardır.Yani 24 saat içerisinde 1 money kartla 1 den fazla dondurma alamazsınız.Lakin varsa fazla Money kartınız kart sayısına göre dondurma kazanmanız mümkün.Dediğimiz gibi bunlar tamamen ücretsizdir ve 7 mayısa kadar süresi vardır.

Peki bu kodlarla Algida’nın hangi dordurmalarını alabilirsiniz şimdi onları paylaşalım.Alabileceğiniz Algida dondurmalar şu şekilde;

==>Magnum Double çikolatalı dondurma
==>Magnum Double karadut böğürtlenli dondurma
==>Cornetto Disc OREO
==>Cornetto Disc antep fıstıklı
==>Cornetto Disc karamelli
==>Algida Boom Boom
==>Nogger klasik sandviç

Evet arkadaşlar kodlarla üstte yazdığımız dondurmaları ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz.Daha detaylı bilgiye buradaki linkten ulaşabilirsiniz.Herkese afiyet olsun iyi günler dileriz…

GÜNCELLEME = Algidanın yeni hediye dondurma kampanyası çıkmıştır. Buradaki yazıdan güncel kampanyaya bakabilirsiniz. Katılmak için acele etmeniz gerekiyor en kısa zamanda kampanya sona erecektir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir