Bilgisayardan İnstagram Keşfet Sayfasına Nasıl Bakılır?

Merhabalar bu yazımızda sizlere bilgisayardan Instagram keşfet bölümüne nereden bakılır onu anlatacağız.

İnstagram genellikle mobil cihazlardan kullanılsa da bilgisayar üzerinden de kullanılabiliyor. www.instagram.com sitesine girerek bilgisayar üzerinden yani masaüstü şekilde instagram kullanabilirsiniz. Hatta keşfet sayfasına bakmak da mümkündür. Şimdi maddeler halinde instagram keşfet bölümüne bilgisayar üzerinden nasıl bakabiliriz onu anlatalım.

Bilgisayardan İnstagram Keşfet Sayfasına Nereden Bakılır?

Keşfet sayfası linki ==> www.instagram.com/explore

1-) Öncelikle www.instagram.com sitesine giriyoruz. Ardından kullanıcı adı ve şifremizi yazarak hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından sağ üst tarafta aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi keşfet butonu yer alacak ona tıklıyoruz. Kalp işaretinin hemen bir solunda yer alıyor.

2-) Keşfet işaretine tıkladığınızda aşağıdaki sayfada gördüğünüz gibi instagram keşfet bölümünü açmış olursunuz. Veya dilerseniz direkt olarak “instagram.com/explore” sayfasını açın. Böylelikle keşfet sayfasını açmış olursunuz. Buradan keşfete düşmüş tüm gönderilere bakabilirsiniz.

3-) Keşfet sayfasını görebilmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Eğer instagram hesabınıza giriş yapmadan “www.instagram.com/explore” sayfasını açarsanız maalesef hata alırsınız. Bu yüzden önce hesabınıza giriş yapın ardından açın.

Bu şekilde Instagram keşfet sayfasını bilgisayarlar üzerinden de görebilirsiniz. Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir