Boncuk Ağdanın Diğer Ağdalardan Farkı Nedir?

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan soyulabilir ağda vücudun tamamında kullanıma uygun olarak uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Özel olarak geliştirilmiş olan epiwax ağda sağlamış olduğu kolaylıklar nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Vücutta özellikle istenmeyen tüy ve kıl problemine karşı tercih edilecek olan soyulabilir ağda tahriş veya herhangi bir problem oluşturmadan kullanılabilir.

  • Bez kullanılmadan uygulama yapılmasını sağlamaktadır.
  • Ağrısız bir şekilde kılları kökten alınmasını sağlamaktadır.
  • Vücutta gerekli olabilecek her bölgede aynı şekilde uygulama yapılması için uygundur.
  • Evde özellikle kıl ve tüy problemini profesyonel şekilde çözmek isteyenler tarafından tercih edilebilir.
  • Uygulama sonrasında tüylerin daha seyrek ve uzun sürede çıkmasını sağlamaktadır.

Ürünü kullanmak isteyenler ilk olarak ısıtıcı içerisine yerleştirecekleri partikül ağda un erimesi için 15 dakika ısıtma işlemi yapmaları gerekir. Tamamen eridikten sonra istenilen bölgeye uygulama yapılabilir. Uygulama tamamlandıktan sonra kuruması beklenerek soyularak çıkartılmaktadır. Ağda çıkartıldıktan sonra ılık su ile temizleme işlemi yapılır. Uygulama sırasında kullanılan adanın geri kalan kısmı saklanarak yeniden kullanılabilir.

*Soyulabilir Ağda Çeşitleri

Kullanıcılar için dört ayrı çeşidi bulunmaktadır. Uygulama yapılacak olan bölgeye göre yapılacak tercihler sayesinde istenilen etkinin elde edilmesi sağlanabilir. Özel olarak hazırlanmış olan ağda beze ihtiyaç duyulmadan vücudun tamamında uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Sarı, mor, siyah ve pembe pudralı olmak üzere dört ayrı çeşidi bulunan soyulabilir ağda en uygun şekilde tercih yapılması halinde herhangi bir sorun yaşanmadan uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

  • Pembe pudralı ağda özellikle yüz ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde uygulama yapılmasını sağlamaktadır.
  • Siyah ağda aynı zamanda peeling etkisi sağlamaktadır. Ölü derilerin veya batık probleminin giderilebilmesi için kullanılabilir.
  • Mor ağda hassas ciltler üzerinde sorunsuz şekilde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Beyaz tenliler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.
  • Sarı ağda normal cilde sahip olanlar tarafından tercih edilebilir. Sert türler üzerinde hızlı ve etkili uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Epiwax Ağda Kullananlar

Uygulama yapmadan önce ürün hakkında bilgi almak isteyenler gerçek kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorumları inceleyebilirler. Ürünü daha önce kullanmış olan kişiler tarafından yapılmış olan olumlu ya da olumsuz yorumlar ürünü kullanırken veya kullanım sonrasında elde edeceğiniz sonuçlar hakkında bilgi almanızı kolaylaştırmaktadır.

Uygulama yapmak isteyenler özellikle kampanyalı fiyat seçeneklerinden yararlanarak daha uygun fiyatlar ile satın alma işlemi yapabilirler. Dört ayrı çeşidi bulunmakta olan ağda için sipariş vermek isteyenler farklı çeşitleri değerlendirebilirler. Belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan satın alma işlemleri ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda ürünü bütçenize uygun fiyatlar ile satın olarak kullanma imkanı sağlamaktadır.

Evde profesyonel ağda uygulaması yapmak isteyenler epiwax ağda için online alışveriş seçeneğinden yararlanabilirler. Verilen siparişler doğrultusunda ürün kısa sürede kargo ile belirtilen adrese ulaştırılmaktadır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir