ChatGPT Yazıları (Makaleyi) Yarım Bırakıyor Hatası Çözümü Nedir?

Chat GPT kullanımı oldukça yaygınlaştı. ChatGPT bazen hatalar verebiliyor. Aslında pek hata sayılmaz. Uzun çıktılarda chat gpt yapay zekası çıktıyı yani makaleyi yarımda bırakıyor. Şimdi sizlere bunun çözümünü anlatalım.

Arkadaşlar ChatGPT bazen yazıları yarımda bırakıyor. İşte bunun çözümü için “continue” veya “devam” yazmanız gerekmektedir. Yani yarımda bıraktığı yerde soru sorma kısmına ya “continue” ya da “devam” yazın. Bu durumda yapay zeka kaldığı yerden devam edecektir ve makalenin tam halini sizlere yazacaktır.

  • Chat GPT yazıların yarıda kalması hatası çözümü ==> Mesaj yazma kısmına “continue” veya “devam” yazmak ve entera basmak.

Şimdi bir örnek yapalım.

Chat GPT’ye “makarna tarifi” yazdırmak istedik. Fakat çıktı yazısı aşağıda gördüğünüz gibi yarım kaldı. İşte sonrasında yazma bölümüne “continue” yazıp entera bastık.

Sonrasında aşağıda gördüğünüz gibi makale kaldığı yerden devam etti. Yani eğer makale yarıda kalırsa “continue” veya “devam” yazarsanız o makale kaldığı yerden aynı şekilde ve aynı yapay zeka ile devam eder.

Yukarıda gördüğünüz gibi continue yazdık ve makalemiz kaldığı yerden devam etti. Bu şekilde yarım kalan yazıları devam ettirebilirsiniz. Eğer tekrar yarıda kalırsa yine continue yazıp ilerletebilirsiniz. Bu arada “devam” yazarsanız da aynı şekilde yarıda kalan yazılar sonuna kadar devam eder.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir