Metin2 Gameforge Geçersiz Giriş Bilgileri Hatası Çözümü Nasıl Yapılır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Metin2’de geçersiz giriş bilgileri hatasının çözümü nasıl yapılır onu anlatacağız.

Metin2’de oyuna girerken bazen hatalar alabiliyoruz. Bunlardan birisi de geçersiz giriş bilgileri hatasıdır. Aslında bu hata gameforge’da veriyor. Yani gameforge şifremizi girerken verilen bir hatadır. Hatanın ekran görüntüsünü sizlere iletelim.

Yukarıda gördüğünüz gibi arkadaşlar, Gameforge’da mail ve şifremizi yapıp giriş yaptığımızda bazen oyun bizlere “Geçersiz giriş bilgileri” uyarısı veriyor ve böylelikle hesabımıza giriş yapamıyoruz. Şimdi sizlere bu sorunun çözümü nasıl yapılır kısaca anlatacağım.

Metin2 Gameforge Geçersiz Giriş Bilgileri Hatasının Çözümü

Arkadaşlar Gameforge mail ve şifremizi yapıp oyuna giriş yaptığımızda bazen “Geçersiz giriş bilgileri” hatası alabiliyoruz. Hatta mail ve şifreden %100 emin olsak bile yani doğru yazsak bile bu hatayı alırız. Çözümü ise gerçekten çok basit. Geçersiz giriş bilgileri hatasının çözümü için modemi resetlemeniz yeterli olacaktır. Evet yanlış duymadınız, bizzat biz bu hatayı aldık ve ardından modemi resetleyip tekrar oyuna giriş yaptık. Modemi resetleyip tekrar mail ve şifremizi yazdığımızda herhangi bir hata almadan hesabımıza başarıyla giriş yapabildik. Yani yapmanız gereken tek şey modemi resetlemektir.

  • Hatanın Çözümü : Modemi resetlemek.

Dediğimiz gibi eğer Gameforge id pw giriş ekranında bu hatayı alıyorsanız öncelikle modemi resetleyip tekrar deneyin. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Fakat eğer yine aynı hatayı alıyorsanız bilgisayarı kapatıp açabilirsiniz. Yani ilk olarak modemi resetleyip internetten çıkış yapın. Ardından modemi tekrar bağlayın ve bilgisayarı resetleyin. Bilgisayar açıldığında ve internet de geldiğinde Gameforge’a tekrar giriş yapın. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Fakat biz bilgisayarı hiç kapatıp yeniden başlatmadan bu hatayı gidermiştik. Yani biz bu hatayı aldığımızda sadece modemi kapatıp açtık ve sorun çözüldü. Sizde de büyük ihtimalle modem resetleyince yani interneti modemden kapatıp açtığınızda sorun çözülecektir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir