Clash of Clans P.E.K.K.A Saldırı-Savunma Taktikleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Clash of Clans oyununda P.E.K.K.A saldırı ve savunma taktiklerini göstereceğim. Umarım beğenirsiniz.

P.E.K.K.A:

1-) P.E.K.K.A Özellikleri: P.E.K.K.A bilindiği gibi oyunda kimsenin adını bilmediği bir askerdir. Olağanüstü gücü ve olağanüstü zırhı sayesinde oyunun en güçlü askeri denilebilir.

2-) P.E.K.K.A Saldırısı: P.E.K.K.A ile saldırıcaksanız bilindiği gibi elektrik atan silah savunmaları P.E.K.K.A nın canını sıkabilir. Bu yüzden önden birkaç Dalkavuk yollayarak gizli teslaları görebilirsiniz. Ve gizli teslaları yok ettikten sonra P.E.K.K.A ları salarsanız sizin için daha iyi olacaktır.

P.E.K.K.A bilindiği gibi oyunun en güçlü askerlerinden birisidir hatta en güçlüsü diyebiliriz. Bu yüzden saldırılarınızı P.E.K.K.A ile yapmanızı öneririz. P.E.K.K.A ile yapılan saldırılarda kişinin en kötü %50 barajı geçmesi kesindir diyebiliriz.

3-) P.E.K.K.A Savunması: Bir kişi size P.E.K.K.A ile saldırıyorsa sizin yapacağınız en iyi savunma gizli teslaları en güzel yerlere koymaktır. P.E.K.K.A gizli tesla’lardan çok fazla hasar aldığı için kolaylıkla P.E.K.K.A’ ları öldürebilirsiniz.

Yukarıdaki görselde pekkanın seviye başına istatistikleri verilmiştir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir