Clash of Clans Yaban Domuzu Binicisi Saldırı-Savunma Taktikleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Clash Of Clans oyununda Yaban Domuzu Binicisi taktiklerini göstereceğim. Umarım beğenirsiniz 🙂

Yaban Domuzu Binicisi:

1-) Yaban Domuzu Binicisi Özellikleri: Yaban Domuzu Binicisi üretim maliyeti ve üretim süresi düşük olduğundan oldukça kullanılan bir askeri birliktir. Yaban Domuzu Binicisi duvarların üstünden atlanıldığı için rakip takımın duvarları sizin için önemli değildir, yani rakibin duvarları yüksek seviye diye saldırmaktan korkmayınız. Yaban Domuzu Binicisi ayrıca rakipteki savunma silahlarına saldırdıkları için rakibin saldırı silahlarını oldukça tehdit altında bırakıyor.

2-) Yaban Domuzu Binicisi Saldırısı: Yaban Domuzu Binicisi ile saldıracaksak bizim Yaban Domuzu Binicisinden oldukça fazla üretmemiz gerekmektedir. Yani en az 15 tane üretirsek bizim için etkili olur.Yaban Domuzu Binicisini saldırttıktan sonra gideceği savunmaya doğru iyileştirme büyüsünü atarak Yaban Domuzu Binicilerini mümkün oldukça koruruz, ve ne kadar çok koruyabilirsek bizim için o kadar faydalı olacaktır.Yaban Domuzu Binicilerini X-Topu na doğru yönlendirebilirseniz yönlendirin aksi taktirde X-Topu Yaban Domuzu Binicisini rahat bırakmayacaktır.

3-) Yaban Domuzu Binicisi Savunması: Yaban Domuzu Binicisi her ne kadar fazla hasar versede kendiside oldukça fazla hasar alır. Havan gibi saldırı silahları Yaban Domuzu Binicilerini hiç rahat bırakmazlar. Yaban Domuzu Binicisine göre bir savunma yapacaksanız Cehennem Kulesi, X-Topu, Havan, Sihirbaz Kulesi gibi saldırıları oldukça iyi yerlere koymanız gerekmektedir.

clash-of-clans-yaban-domuzu-binicisi-saldiri--savunma-taktikleri

Üstteki görselde yaban domuzu binicisinin seviye seviye özellikleri yer almaktadır.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Yazan = Furkan Şirin & Beni sosyal medyada takip edebilirsiniz ==> instagram/mfurkansrn

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir