CoC Dünya Genelindeki En İyi 3 Oyuncunun Köy Düzenleri

2012 yılında dünyanın en iyi mobil oyunu seçilen Clash of Clans ülkemizde de büyük bir oyuncu kitlesine sahip.Hatta dünyanın en iyi 10 clash of clans oyuncusu arasında bir Türk de yer alıyor.

Peki hiç dünyanın en iyi clash of clans oyuncularının köy düzenlerini merak etmiş miydiniz? Eğer cevabınız evet ise bu konu tam da size göre.Sizler için dünyanın en iyi 3 oyuncusunun köy düzenlerini çektik ve paylaşıyoruz.Sırayla en iyi oyuncuların köy düzenlerine göz atalım.Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Başlıklar

CoC Dünyanın En İyi 3. Oyuncusunun Köy Düzeni

Dünyanın en iyi 3. oyuncusu “DASHTi” isimli bir oyuncudur.Bu oyuncu büyük ihtimalle çinlidir diyebiliriz.Çünkü isminde çince işaretler mevcut.Bu köy binası da diğer köy düzenleri gibi ana binaya önem veriyor.Görünüşe bakılırsa bu köy düzeninden 2 yada 3 yıldız almak oldukça zor diyebiliriz.

CoC Dünyanın En İyi 2. Oyuncusunun Köy Düzeni

Dünyanın en iyi 2. oyuncusu “–pIEpIppER” isimli oyuncudur.İsmini tam yazamasakta buna benzer bir nicki olduğunu söyleyebiliriz.Bu köy düzeni de tamamen köy binası savunma amaçlı yapılmıştır diyebiliriz.

CoC Dünyanın En İyi 1. Oyuncusunun Köy Düzeni

Listemizin ilk sırasında (yani coc dünyanın en iyi birinci oyuncusu) “AHMED ALATTAR 5” isimli oyuncumuz var.Bu oyuncunun köy düzenini görüyoruz.Oldukça sade ve köy binasına özel tasarlanmış bir düzendir.

Yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız.Sıralamada bir değişiklik olursa konuyu güncelleyeceğiz.Sitemizdeki Clash of Clans hakkındaki diğer yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir