Cs-Go En Değerli İtemler(Eşyalar) ve Fiyatları

Herkese merhaba arkadaşlar sizlere bu yazımızda Cs Go oyunundaki en pahalı olan silahları göstereceğiz. Listemiz aşağıdaki şekilde yer almaktadır.

Başlıklar

1-) StatTrak™ Karambit | Ototronik

Evet arkadaşlar listemizin 1. sırasında oyunun en pahalı ve en değerli eşyası olan Karambit vardır. Bu silahın steam da fiyat değeri tam olarak 6,636,71 TL değerinde satılmaktadır. Tabi ki bu fiyata satılacak diye bir kural yoktur açık arttırma veya topluluk pazarında daha ucuza bulabilirsiniz.

2-)AWP | Medusa

Evet arkadaşlar listemizin 2. sırasında en değerli 2. silah olan Medusa isimli eşya bulunmaktadır. Bu silahın steam da fiyat değeri tam olarak 6,562,63 TL değerinde satılmaktadır. Tabi ki 1. sırada da söylediğimiz gibi illa bu fiyata alacak değilsiniz topluluk pazarında daha ucuza bulabilirsiniz.

3-)StatTrak™ Sustalı Bıçak | Parlak Su

Evet arkadaşlar listemizin 3. sırasında Sustalı Bıçak isimli eşya yer almaktadır. Bu eşyanın steam da fiyat değeri 6,562,63 TL değerindedir.

4-)Çıkartma | Reason Gaming (Holo) | Katowice 2014

Evet arkadaşlar listemizin 4. sırasında Reason gaming isimli çıkartma eşyası bulunmaktadır. Açıkcası bende bu eşyayı ilk defa duydum ne işe yarar onu bile bilmiyorum, her neyse bu eşyanın steam da fiyat değeri diğer eşyalarda olduğu gibi 6,562,63 TL fiyatı değerindedir.

5-)Hatıra FAMAS | Koloni

Evet arkadaşlar listemizin 5. sıradında Kaloni isimli eşya bulunmaktadır(fabrikadan yeni çıkmış olanı) ve benimde en çok hoşuma giden eşya bu eşyadır. Steam da fiyat değeri 6,562,63 TL fiyatı değerindedir.

Şimdilik bu kadar.İlerleyen zamanlarda listemizi güncelleyeceğiz.Herkese iyi oyunlar dileriz.

Yazan = Furkan Şirin

YORUMLAR

  1. FAMAS | Koloni muhteşem. DMarket’ten 0.16 dolara satın aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir