Dailymotion’dan Nasıl Para Kazanılır?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere dailymotion’dan nasıl para kazanabiliriz, para kazanmak için nasıl üye oluruz gibi soruların cevaplarını vereceğiz.Umarız faydalı olur.

Öncelikle arkadaşlar dailymotion youtube’dan sonra gelen dünyanın en iyi 2. video izleme sitesidir diyebiliriz.Dailymotion 2004 yılında Fransa’da kurulan bir şirkettir.

Youtube’dan video yükleyerek para kazanıldığı gibi dailymotion’dan da aynı şekilde video yükleyerek para kazanabiliyoruz.Tabii ki buranın hiti az olduğu için youtube’daki gibi videoların izlenme sayıları fazla değil.Fakat izlenme sayıları düşük olmasına rağmen tekil gösterime baktığımızda dailymotion youtube’dan daha fazla kazandırabiliyor.

Şimdi gelelim dailymotiondan nasıl para kazanabiliriz maddeler halinde yapmanız gerekenleri anlatalım.

1-) Dailymotiondan para kazanmaya başlamak oldukça kolaydır.Öncelikle yapmamız gereken şey siteye para kazanma statüsüyle üye olmak.Ardından videoları yüklemek.Sonrasında otomatikman videolarınız izlendikçe para kazanırsınız.Öncelikle para kazanmak için üyelik linkini paylaşalım.

2-) İlk önce buradaki linke giriyoruz.(Linke giremeyenler için site adresi “http://www.dailymotion.com/monetization” ‘dur.)Link referans linkim değildir merak etmeyin 🙂

3-) Ardından açılan sayfanın aşağısından “Video Para Kazanma” butonuna basıyoruz.

4-) Sonrasında ise aşağıdaki “Başla” butonuna basıyoruz.

5-) Ardından “Bir hesap oluşturmak istiyorum” butonuna tıklıyoruz ve e mail adresimizi yazıp sonraki adıma geçiyoruz.

6-) Sonrasında gerekli bilgileri yazarak dailymotion’a para kazanma yani yayıncı olarak üye olmuş oluyoruz.Artık yüklediğimiz videolardan para kazanabileceğiz.

Evet arkadaşlar dailymotion’dan para kazanmak için bu şekilde üye olabiliyoruz ve para kazanmayı aktif edebiliyoruz.Artık bundan sonra videolarınızı gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.Genellikle dailymotion 1000 izlenmeye 1-2 dolar arasında bir ücret veriyor.Youtube’da bu miktar biraz daha az diyebiliriz.

Umarız faydalı olmuştur.Herkese bol kazançlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir