En Beğenilen Flash Oyun Çeşitleri Hangileridir?

Her ne kadar eski de olsa flash oyunlar güncelliğini sürdürmektedir. Birçok kategori ve oyun türü ile adeta bizi büyüleyen bu “mini oyunlar“oynarken zevk vermesinin yanında küçüklüğümüzü de bizlere hatırlatmaktadır. Bu oyunlar hepimizin bir zamanlar bilgisayarı saatlerce kullanmasına yol açmış ve zamanımızı güzelleştirmiştir. Oyun dünyasının atası olan flash oyunlar macera, futbol, beceri, zeka, aksiyon, savaş ve ameliyat oyunları gibi konu başlıklarıyla hala gündemimize oturmuş durumdadır. Bu kadar ilgi çekmesinin nedeni halâ çıkan yeni flash oyunlar ve yeni kategorilerdir. Bu yenilikler büyük, küçük dinlemeden herkesin ilgisini çekmiş ve zamanla bu oyunların unutulmasına engel olmuştur.

Bu oyun zevkini bize tekrar yaşatmayı amaçlayan oyunturu.org sitesi bugün bile birçok yeni içerik ve oyun girmeye devam ediyor. Bu sitede a’dan z’ye birçok kategori ve her kategorinin içerisinde onlarca oyun bulunmaktadır. İşte o oyunlardan birkaçı:

1-MORDEKAY VE RİGBY İKİZ YUMRUK: Sürekli dizi adlı çizgi filmin karakterlerinin rol aldığı bu oyun“Mordekay ve Rigby” adlı karakterin kız arkadaşının kurtarılmasını konu alıyor. Oyunda çeşitli engelleri ve savaşçıları atlatıp hedefe ulaşmak amaçlanmıştır. Bu hedefe ulaşmaya çalışırken kavga etmeniz gerekmektedir. Kavga ederken süper güç kullanabilir ve rakibinizi yere serebilirsiniz. Ayrıca oyun 2 kişiliktir. Bu da eğlencenizin 2 katına çıkacağı anlamına gelmektedir.

2-ZOMBİ EZMECE: Bu oyun zombileri ezerek hedefe ulaşmayı konu alan bir flash oyundur. Oyun esnasında bir araba içerisinde zombilerin üzerine doğru ilerleyip zombileri ezerek geçmeniz gerekmektedir. Zombi ezmece rabanızın etrafına zombileri engellemek veya ezmek için ek parçalar takabilir ve daha hızlı bir şekilde hedefe ulaşabilirsiniz. Arabanızı geliştirmek için paraya ihtiyacınız olsa da oyunturu.org sitesi ekibi sizin için bu zorluğu çıkartmıştır. Oyun içerisinde sınırsız paranız vardır ve bu parayla istediğiniz geliştirmeyi yapabilirsiniz.

3-DİNAZOR OYUNLARI: Bu bir oyun değil kategoridir. Dinazor oyunlarını sevenler için onlarca dinazor oyunu oyunturu.org sitesi ekibi tarafından oyunculara sunulmuştur. Genel konusu dinazor kontrolü olan bu oyunları oynarken sıkılmayacağınızdan eminiz.

Flaash oyunları oynamak kolay ve eğlencelidir. Oyunları oynarken sıkılmayacağınızdan ve zevk alacağınızdan eminiz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir