En Çok Abonesi Bulunan Türkçe Youtube Kanalları

Evet arkadaşlar bu yazımızda Türkçe youtube kanallardan en fazla abonesi bulunan 5 kanalı açıklayacağım.

Listeye 1 numaradan başlayarak ilk 5 sırayı sizlere göstereceğim.

Başlıklar

 1-netd

1-numara-netd

Evet arkadaşlar 1 numarada Doğan TV Holding bünyesinde bulunan netd, Doğan TV Holding’in gerçek ve tüzel kişilerinin hak sahibi olduğu  her türlü dizi, film, program ve belgesel gibi tüm diğer içerikleri portal üzerinden münhasıran yayınlanmak amacıyla kurulan bir kanaldır.

2-NDNG Enes Batur

2-numara-ndngenesbatur

Tamamıyla eğlence amaçlı açılmış, izleyenlerini güldürmeyi başarabilen bir kanaldır. Türkiyenin en çok abonesi bulunan 2. kanalıdır. Kanalında izleyenlerini eğlendirmeyi, güldürmeyi, korkutmayı veya onun gibi oyunu yaşayabilmemiz için çaba harcayan birisi.

3-Oha Diyorum

3-numara-ohadiyorum

Oha diyorum kanalında ilginç, komik, eğlenceli, faydalı videoları ile izleyenlerini büyük bir kitle haline getirdiler. Oha diyorum kanalı türkçe kanallar listesinde her zaman üst basamaklarda yer görmüştür. Kanalda ilginç bilgiler, eğlenceli oyunlar, ve oha denilecek olaylar paylaşılıyor.

4-YAPYAP

4-numara-yapyap

Listemizin 4 numarasında YAPYAP adlı youtube kanalı vardır. Bu kanal türkiyenin en iyi kanalları arasında kendini görmüştür. Her zaman bizleri güldürebilen ve bizlere faydalı bilgiler veren ve izleyicilerini büyük hayranlıkla şaşırtan olaylar paylaşılıyor.

5-Cem Yılmaz

5-numara-cemyilmaz

Listemizin 5. sırasında herkezin yakından tanıdığı Cem Yılmaz bulunmaktadır.Türkiyenin en komik adamı olarak bilinen Cem Yılmaz açmış olduğu youtube sayfasında birçok videosunu paylaşıyor ve bizleri güldürmeye devam ediyor.

Editör=Furkan Şirin

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir