En Güzel HD Manzara Resimleri Part 2

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere en güzel hd manzara resimlerinin 2. kısmını paylaşacağız.Daha önceden part 1’i sizlerle paylaşmıştık.O yazıya ve görsellere buradan ulaşabilirsiniz.Şimdi diğer 10 adet manzara resimlerini paylaşacağız.

Resimler Google Görseller‘den seçilmiştir.Yani sizler için en iyi resimleri bulduk.Beğeneceğinize eminiz.Eğer kaldırılmasını istediğiniz görsel varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.Resimler hd formatındadır bazıları full hd formatında olabilir.Resimleri büyütmek için sağ tıklayıp yeni sekmede açınız.Beğendiğiniz resimleri masaüstü ekran koruyucu yapabilirsiniz.Teşekkürler şimdi resimlere geçelim.

1–) İlk resmimiz Japonya’daki Gunma bölgesinde yer alan sonbahar ağaçlarının yansımasından bir görüntüdür.Gerçekten muazzam bir manzara mevcut.

2–) Bu resmimiz de harika bir gün batımı resmidir.Ağaçların denizdeki gölgesi de bir başka gözüküyor.

3–) Bu resmimiz Japonya’daki Akame Shijyuhachi şelalesinden bir görüntüdür.

4–) Photoshop programından yapılmış bir resim gibi gözükse de burası gerçek olan bir yerdir.Harika görünümüyle insanın içine huzur veren en iyi yerlerden birisidir diyebiliriz.

5–) Bu harika fotoğrafın nerede çekildiğini bilmiyoruz ama sanki İtalya’da gibi duruyor.Yine de siz biliyorsanız yorum kısmına yazabilirsiniz.

6–) O kadar resim arasında kumsal fotoğrafı olmazsa olmaz dedik ve sizler için güzel bir kumsal resmi paylaşıyoruz.

7–) Yeşillik sevenler için gayet güzel bir manzara resmi.

8–) Sibirya’nın kuzeyinde yer alan Baykal gölündeki kutsal burun yarımadası kıyısındaki kayalık plajlardan bir görüntü.

9–) Buz kütlelerinden ortaya çıkan harika bir manzara.Gerçekten tam ekran koruyucu yapmalık bir resim.

10–) Son olarak bir tepe üzerindeki evin etrafındaki doğayla olan uyumunun fotosu çekilmiş.Bize de beğenmek düşer.Fotoğrafı çekenin ellerine sağlık.

En güzel manzara resimleri part 2 yazısının sonuna geldik.Konuya ilgi gelirse ilerleyen zamanlarda part 3, part 4 şeklinde diğer bulduğumuz manzara fotoğraflarını da sizlerle paylaşacağız.Tekrardan teşekkürler.İyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir