En iyi Android Araba ve Kamyon Simülatör Oyunları

Son yıllarda araba ve kamyon simülatör oyunlarına olan ilginin artması bu alanlarda çok farklı oyunların karşımıza çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlere bugün en çok tercih edilen En iyi Android Araba, kamyon benzetimlik oyunları hakkında bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Aşağıdaki 3 android araba sürme simülasyon oyunu kullanıcılar tarafından en çok indirilen ve beğenilen olarak listelenmiştir.

Başlıklar

Cargo Simulator 2019: Türkiye

2019 yılında kullanıcıların hizmetine sunulan ve son zamanlarda oldukça fazla indirilme sayısına ulaşan Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunu hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Tamamen gerçek Türkiye haritası üzerinde oynanan bu oyun ile şehirlerin en işlek yollarında seyahat yapmaya hazır mısınız?

Sizlere verilen görevleri sorunsuz bir şekilde yerine getirerek taşıyacağınız ürünler ile birlikte bütçenizi arttırma şansınız bulunacaktır. Bütçenizin artması sizlere yeni çekicilerin ve yeni araçların olacağının habercisi olacaktır. Edirne’den Ağrı’ya kadar tamamen gerçek yollar üzerinden seyahat yaparak ürünlerinizi sizlerden istenen noktalara götürmeniz gerekmektedir. Son gelen güncelleme ile araçlarda hız sabitleme özelliği ve araçlar üzerinde fiziki iyileştirmeler yaparak oyun kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Kamyon Simülatör 2018: Europe

Yukarıda açıkladığımız oyunun aksine Avrupa yollarında sizlere eğlenceli dakikalar sunacak olan Kamyon Simülatör 2018: Europe oyunu da bu listede kendisine yer bulan oyunlar arasında yer almaktadır.

2018 yılında kullanıcıların hizmetine sunulan ve çıktığı günden bugüne kadar en çok indirilen simülatör oyunları arasında yer alan Kamyon Simülatör 2018: Europe tamamen Türk yapımı bir oyun olmasına rağmen tüm Dünya üzerinde 30 Milyona yakın indirilme sayısı ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Oyun içerisinde toplam 13 farklı kamyonetin bulunduğunu ve bu kamyonetlerin kokpitlerinin tamamen orijinal olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Oyun içerisinde 250’den fazla radyo kanalının da bulunması oyunu oynarken sizlere büyük bir eğlence imkanı sunacaktır. Tamamen gerçekçi olan trafik kurallarına da uymamanız durumunda karşılaşacağınız cezaların sizlere büyük bir masraf oluşturacağını belirtelim. Aksi durumda ödediğiniz her ceza bakiyenizden düşeceğinden dolayı oyun içerisinde karşınıza çıkan yeniliklere kapalı kalacaksınız.

Car Simülatör 2

2019 yılında yapımcılar tarafından oyun severlerin karşısına çıkartılan Car Simülatör 2 oyunu özellikle grafikleri bakımından son derece başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. 20’de fazla araba ile karşımıza çıkan oyun içerisinde araçların son model araçlar olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle de son günlerde oyuna gelen güncellemeler sayesinde oyunda yer alan bazı sorunların ortadan kaldırılması kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen özelliklerin başında gelmektedir. Oyunda aynı zamanda birinci kişi veya üçüncü kişi perspektifiyle oynama şansınızda bulunmaktadır.

Oyunda yer alan grafiklerin gerçeğe yakın olması ve seslerin tamamen gerçek sesler üzerinden karşımıza çıkmasından dolayı oyuna olan talebin her geçen gün arttığını belirtmek istiyoruz. Modifiye olarak araçlarınıza en uygun parçaları da takmak istediğiniz zaman sizlere verilen görevleri sorunsuz bir şekilde yapmanız ve bu görevleri kısa süre içerisinde bitirmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir