En İyi Televizyon Kanalları Sıralaması Önerisi

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere televizyonlar için en iyi kanal sıralamasını paylaşacağız.

Haber, dizi, film, belgesel vb. programlar genelde televizyonlardan izlenmektedir. Özellikle internetteki gibi donma vs. olmadığı için direkt olarak uydudan yani televizyonlardan kanallara bakmak daha iyi olmaktadır. Bu yüzden insanlar her ne kadar internet kullanımı çok yaygın olsa da televizyonları bırakmış değillerdir. Bu yüzden televizyonlarımızda sürekli vakit geçiririz. Haliyle kanalların sıralaması da kolayımıza gelen bir sıralamayla olmalıdır. Mesela en çok izlediğimiz kanalları ilk sıralara koyarız, en az izlediklerimizin sıralamasını ise hiç bozmayın arkalarda kalırlar.

Ülkemizde tv kanalları sıralamasında genelde ilk 8 sırada daha çok trt 1, atv, star, kanal d, show tv, kanal 7, tv 8, fox tv kanalları mevcuttur. Tabii ki rastgele sırayla yazdık. Ama bu 8 kanal genelde ilk 10 sırada hatta ilk 8 sırada olurlar. İlk sırada daha çok trt 1 olur. Şimdi lafı fazla uzatmadan sizlere en iyi televizyon kanalı sıralamasını paylaşalım. Aşağıda paylaştığımız sıralama bizim kendi önerimizdir. Tabii ki herkeste farklılık gösterebilir. Fakat akılda kalıcılık bakımından en iyi sıralama bu şekildedir diye düşünüyoruz.

En İyi Televizyon Kanalları Sıralaması

1–) TRT 1
2–) TRT Haber
3–) Star Tv
4–) Atv
5–) Kanal D
6–) Show Tv
7–) Kanal 7
8–) Tv 8
9–) Fox
10–) TGRT Haber
11–) Beyaz Tv
12–) NTV
13–) A Haber
14–) TRT Belgesel
15–) TRT Spor
16–) A Spor
17–) NTV Spor
18–) Sports TV
19–) Bein Sports Haber
20–) TRT Çocuk

Şimdilik en iyi 2o kanal sıralaması bu şekildedir. Sonraki sıralara ise müzik kanalları, belgesel kanalları vs. gelebilir. Fakat ülkemizde ortalama olarak en çok izlenen ve sıralaması en çok bu şekilde yapılan kanallar bunlardır diyebiliriz.

Sizlerin de önerdiği kanal sıralamaları varsa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Yine de ilerleyen günlerde ortalama istatistiklere göre sıralamaları düzenleyebilirsiniz. Şimdilik güncel televizyon kanal sıralaması bunlardır.

Şimdilik bu kadar. Yazımızın sonuna geldik. Umarız faydalı olur. Yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir