En İyi WordPress Resim Açma Eklentileri

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere en iyi wordpress resim açma eklentilerini tanıtacağız.

Maddeler halinde eklentilerimizi tanıtalım.

1-)SEO Friendly Images

Seo açısından en iyi resim açma eklentilerinden birisidir.Tamamen ücretsizdir ve sitenizi üst sıralara taşır.Çünkü bu eklenti tüm resimlerinize otomatikman alt ve title etiketleri atar.O yüzden hem seo hem de sitenizin gelişmesi açısından oldukça faydalı bir resim eklentisidir diyebiliriz.

2-)NextGEN Gallery

Bu eklentiyi bilmeyen yoktur sanırım.Yaklaşık 1 milyon yüklemeyle resim açma eklentileri arasında en çok indirilen eklentidir.Tamamen güvenilirdir ve ücretsizdir.Bu eklentiyle birlikte sitenizdeki resimlere bir kere tıkladığınızda görseli öne çıkartarak açar.

3-)Simple Lightbox

Bu eklenti de oldukça indirilmiş bir eklentidir.Wordpress için son derece özelleştirilebilir bir resim açma eklentisidir.En önemli özelliği ise eklentinin penceresini istediğiniz renkte ayarlayabiliyorsunuz.

4-)FooGallery

WordPress için en iyi resim galeri eklentilerinden birisidir.Yaklaşık 90 bin indirilme almıştır.Son derece mobil uyumlu ve geliştirilebilir olması bu eklentiyi güzel yapan taraflarından birisidir.

5-)Photo Gallery by WD

Mobil için en iyi wordpress resim açma eklentisi olan Photo Gallert by WD eklentisi halihazırda 300 bin indirilmeye ulaşmıştır.Webmasterlar arasında şuanda oldukça yaygın olan bu eklenti tamamen ücretsiz ve sade bir kullanıma sahiptir.

Not=Eklentileri wordpress kullanıcı panelinden Eklentiler>Yeni Ekle diyerek sağ üst kısımdaki kutucuğa isimlerini yazarak yükleyebilirsiniz.

Şimdilik en iyi wordpress resim açma eklentileri bu şekildedir.İlerleyen zamanlarda başka wordpress konularında görüşmek üzere hoşçakalın.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir