En Kaliteli Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu

Gerek kız öğrenci ailelerinin, gerekse de kız öğrencilerin yurt seçimi sırasında gözettikleri ilk özellikler; güvenli, donanımlı, merkezi bölgede konuşlanan, tüm  aradıkları gereksinimleri ellerinin altında bulabilecekleri yurt seçenekleri olmakta. İşte bu aradığınız tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz yurtların önde geleni ise İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu olmaktadır. Kısacası İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu için İstanbul’un en iyi kız öğrenci yurdu diyebiliriz.

24 saat açık lobi/resepsiyon hizmeti ile kız öğrencilerin sorunlarını gideren, restoran /kafeterya bölümüyle gıda ihtiyaçlarınızı çözümleyen İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu; hem üstün güvenlik sistemleri, hem de merkezi konumu ile aradığınız yurt özelliklerini bir arada taşımakta. kız öğrenci yurdu konusunda son noktayı koyacak olan bu isme dikkat diyoruz.

Opsiyonel Oda Seçeneği

Tüm bunlara ek olarak odalar geniş ve ferah olup, öğrencilere tıpkı bir ev konforu sunmakta. Yanı sıra odalarda; 1 – 3 – 4 kişi sayısı kapasitesiyle de dilediğiniz kişi seçeneğiyle kalabiliyorsunuz.  Ayrıca oda dekorasyonu konusunda seçilmiş; yataklar, çalışma ünitesi, gardırop, şifonyer, kitaplık, buzdolabı dizaynları ise son sistem ve oldukça da kullanışlı. Ayrıca odalarda tv, telefon ve fiber internet ağ donanımı da bulunuyor.

Sessiz Sakin Ortamlarda Ders Çalışma İmkanı

Kütüphane, etüt odası, aktivite/eğlence odası, fitnes, plates, kardio aletleri donanımlı spor salonu, sağlık sorunları için yurtta hemşire eşliğinde bir revir ise İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu’ nun önemli donanımlarından. Bina güvenliği konusunda 7/24 korunaklı ve kameralı güvenlik sistemlerine ek olarak güvenlik görevlileri artı yüz tanıma sistemleri ile giriş çıkış, binada yer alan önemli donanımlardan… Kısacası İstanbul Aydın Üniversitesi  Kız Yurdu bir kale gibi korunuyor diyebiliriz.

Deneyimli temizlik personeli ile gerçekleştirilen periyodik oda temizliği sayesinde yurt ve odalar daima hijyen koşullar altında tutulmakta. Ayrıca yurt, Küçükçekmece gibi İstanbul’un gözde ve merkezi semtlerinden birinde yer alırken; eğlence merkezlerine, sosyal aktivitelere, AVM, kafe, restoran, sinema gibi kültürel ve sosyal aktivitelere imkan tanıyan bir konumda konuçlanmakta. Kısacası kız çocukları için ev sıcaklığını aratmayan otel konforu statüsünde bir yaşam kompleksini burada bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir