Enpara Aylık ve Günlük Limit Arttırma Nasıl Yapılır? (Enpara Limit Değiştirme)

Herkese selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Finansbank Enpara’da aylık ve günlük internetten para harcama limit arttırması nasıl ve nereden yapılır onu anlatacağız.

Finansbank Enpara kartınızla internetten alışveriş yapacağınız sırada limit hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Normalde eğer ayar yapmazsanız Enpara aylık internetten alışveriş yapma limiti 1000 TL ‘dir. Fakat bunu Enpara sitesine girerek değiştirebiliyorsunuz. Veya mobil Finansbank-Enpara uygulaması üzerinden de limit değişikliği yapabilirsiniz. Şimdi görseller üzerinden Enpara limit arttırma veya limit azaltma nasıl yapılır onu anlatalım.

Enpara Aylık, Günlük ve ATM’den Para Çekme Limiti Nasıl Değiştirilir?

1-) Öncelikle Enpara resmi sitesi olan “www.qnbfinansbank.enpara.com” adresine giriyoruz. Bilgilerimizi yazıp sisteme giriş yapıyoruz. Sonrasında ana ekranda alt tarafta “Ayarlar” butonu gözükecek. Oraya basıyoruz. Yani mobilden de girerseniz bilgisayar üzerinden de girerseniz “Ayarlar” kısmına giriyoruz.

2-) Sonrasında burada direkt olarak karşımıza aşağıda gördüğünüz gibi limit ayarları çıkacak. Burada hangi limiti değiştirmek istiyorsanız sağdaki “Değiştir” butonuna basıp değiştirebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden “Encard’la ATM’lerden günlük para çekim limiti“, “Encard’la günlük alışveriş limiti” ve “Encard’la internetten aylık alışveriş limiti” limit ayarlarını değiştirebilirsiniz. Değiştir butonuna basıp istediğiniz TL miktarını yazıp onaylatabilirsiniz.

3-) Direkt olarak değiştir butonuna basıp TL miktarını değiştirebiliyorsunuz. Yani ekstradan telefonunuza kod vs. gelmeyecek. Biz anlatımı bilgisayar üzerinden yaptık. Fakat dediğimiz gibi mobil bankacılık yani mobil uygulama üzerinden de aynı yerlere girerek (Ayarlar kısmına girip) limit yükseltme veya limit düşürme işlemlerini yapabilirsiniz.

Bu şekilde Enpara aylık, günlük internet harcama limitinizi arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Diğer ayarları da bu kategoriden yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir